Home PielęgnacjaTwarz Hit Kosmetyczny dla Ziołowej esencji adaptogennej Adaptogen

Hit Kosmetyczny dla Ziołowej esencji adaptogennej Adaptogen

by trendy

Niezmiernie miło nam poinformować, że Ziołowa esencja adaptogenna Adaptogen zdobyła I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

Za nami już w 15. edycja ogólnopolskiego plebiscytu “Hit Kosmetyczny” organizowanego przez miesięcznik Dobre Rady. W tym roku konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem czytelniczek, internautek i miłośniczek kosmetyków. Zgromadzono w nim ponad 5 300 głosów! Ziołowa esencja adaptogenna Adaptogen marki FLOSLEK Laboratorium zdobyła I miejsce w kategorii Inspirowane Naturą.

Ziołowa esencja adaptogenna

To kosmetyk o działaniu intensywnie nawilżającym. Przynosi natychmiastową ulgę przesuszonej i ściągniętej cerze. Działa ujędrniająco, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry. Zwiększa też napięcie skóry. Ashwagandha i żeń-szeń przywracają naturalną równowagę i niosą pomoc zestresowanej oraz przemęczonej skórze. Silnie skoncentrowana, jedwabista formuła łączy dobroczynne zioła, aby wspierać każdy rodzaj skóry w procesach regeneracyjnych. Dzięki systematycznemu stosowaniu skóra wygląda na młodszą, staje się gładka, pełna blasku i naturalnie piękna. Aż 97% stanowią składniki pochodzenia naturalnego.

Pojemność: 30 ml, sugerowana cena: 39,99 PLN

 

To już kolejna nagroda tej wiosny dla kosmetyków Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK. Linia MIST CREAM zdobyła tytuł Superprodukt Świata Kobiety 2021 w kategorii „Pielęgnacja twarzy kosmetyki specjalistyczne”! , a LAVENDER znalazł się w gronie COSMOTRENDS Bolonia 2022! Co roku podczas największych na świecie targów branży kosmetycznej WeCosmoprof International, publikowany jest raport CosmoTrends, ogłaszający kluczowe trendy kosmetyczne. Nowości kosmetyczne z Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK znalazły się w tym gronie po raz 3. z rzędu!

 

Zobacz także