Home Włosy Idealny chłodny brąz

Idealny chłodny brąz

by trendy

Znalezienie idealnego odcienia farby do włosów w kolorze brązowym często nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Mimo, że na rynku dostępnych jest dużo produktów w różnych odcieniach, wiele osób zniechęca się do domowej koloryzacji, ponieważ nie zawsze otrzymują one zamierzony efekt. Jednym z takich problemów mogą być miedziane refleksy, które pojawiają się wraz z wypłukiwaniem koloru i są szczególnie widoczne w świetle dziennym. Dzieję się tak szczególnie w przypadku farb o ciepłej tonacji. Czy więc dobranie farby w odcieniach chłodnego brązu, który zapewni piękny wygląd, świetne samopoczucie i czysty kolor bez miedzianych refleksów jest możliwe? Z Garnier Color Naturals – oczywiście tak!

Odżywione włosy, piękniejszy kolor

Garnier Color Naturals to marka specjalizująca się w trwałej koloryzacji włosów, która od lat pomaga Polkom czuć się pięknie i pewnie. Szeroka gama odcieni, zapewniająca bogaty, długotrwały kolor aż do 8 tygodni, powstała na bazie trzech olejków: z oliwek, awokado i shea. Włosy są jedwabiste, lśniące i odżywione, zapewniając efekt pięknego koloru pełnego blasku.

Nowość 2018: Garnier Color Naturals Ultra Cover

Garnier Color Naturals wprowadza do swojego portfolio cztery odcienie oparte na nowej technologii. Bardziej skoncentrowane składniki koloryzujące zapewniają długotrwały efekt, a starannie opracowana formuła zapobiega powstawaniu miedzianych refleksów i sprawia, że kolor pozostaje intensywny i czysty. Wypróbuj nowość od Garnier i poznaj sposób na długotrwałą, głęboką koloryzację, bez miedzianych refleksów. I możesz zapomnieć o siwych włosach!

Garnier Color Naturals Ultra Cover są dostępne w 4 odcieniach:

Zobacz także