Home Makijaż ROUGE SIGNATURE MATOWA SZMINKA W PŁYNIE – PRAWDZIWA SIŁA KOLORU

ROUGE SIGNATURE MATOWA SZMINKA W PŁYNIE – PRAWDZIWA SIŁA KOLORU

by trendy

Kobieta XXI wieku jest zaradna, zdecydowana i pewna siebie. Coraz częściej przejmuje kontrolę w życiu prywatnym i zawodowym, spełnia się w różnorodnych rolach i umiejętnie radzi sobie z wyzwaniami stawianymi przez życie. Odpowiadając na coraz bardziej wielowątkowe potrzeby współczesnej kobiety, marka L’Oréal Paris przedstawia Rouge Signature. Jest to prawdziwa rewolucja w kolorze ust, która łączy w sobie nowoczesny i bezkompromisowy paryski styl, idealnie uosabiając ducha marki. Dzięki innowacyjnej formule dokładnie pokrywa usta nadając im intensywny kolor z matowym wykończeniem.

FORMUŁA KTÓREJ NIE CZUĆ NA USTACH I PRECYZYJNA APLIKACJA

Rouge Signature dzięki najnowszej technologii przedstawia całkowicie nową jakość na rynku płynnych szminek. Matowa szminka to formuła wody w oleju. Woda, po aplikacji odparowuje, pozostawiając piękny i intensywny kolor na ustach. Wyjątkowo precyzyjny aplikator umieszczony w niezwykle eleganckim opakowaniu, pozwala wykonać idealny kontur ust, a płynna matowa formuła zapewnia prawdziwie luksusowe wykończenie.

 

TWÓJ ZNAK ROZPOZNAWCZY Wyrażaj siebie bez użycia słów! Każda z nas jest inna, a nasze usta są wyjątkowe i niepowtarzalne. Różnią się kształtem, wielkością i… kolorem, dlatego każda z nas może mieć swój wyjątkowy znak rozpoznawczy. Szeroka gama 12 odcieni, w której dostępne są kolory od jasnego różu do ciemnej śliwki, sprawi, że poprzez makijaż wyróżnisz się spośród tłumu! Czy chcesz zdobyć świat, czy pozostać wolną duszą, a może połączyć te dwie role – Rouge Signature pozwoli Ci być kimkolwiek zechcesz i spełniać się w każdej sferze życia.

 

Dostępne odcienie:

Cena: 65,99 zł

Zobacz także