Home Inne trendyZdrowie Jedzenie w podróży. Co zabrać ze sobą w drogę?

Jedzenie w podróży. Co zabrać ze sobą w drogę?

by trendy

Wakacyjne dni mijają bardzo szybko, ale jeszcze przez niecały miesiąc możemy cieszyć się wysokimi temperaturami i możliwością częstszego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Czy masz już zaplanowaną drugą połowę lata? To dni, za którymi będziemy tęsknić przez całą końcówkę roku więc warto zadbać o jak najlepsze wspomnienia. Jeśli nie masz pomysłu na ostatnie letnie tygodnie, inspirujemy do… poznania nowych miejsc!

Poświęć czas na podróże… małe i duże! Poznaj swoją okolicę inaczej niż zwykle. Zawsze spacerujesz? Pojedź rowerem! Dużo czasu spędzasz zwiedzając miasto samochodem? Spróbuj poznać je wsiadając w najbliższy tramwaj. Odwiedź miejsce, w którym nigdy nie byłeś/aś, bo zawsze brakowało na to czasu. Usiądź na ławce i podziwiaj naturę. Znajdź inną perspektywę. Spraw, by końcówka tych wakacji była niezapomniana!

W podróży powinny towarzyszyć ci przekąski, które idealnie sprawdzą się podczas letnich podróży. A mowa o…  SO SOFT HELIO. To innowacyjna linia dla poszukujących wyjątkowo miękkich i soczystych, suszonych owoców. Możesz spakować je do plecaka, mieć przy sobie w samochodzie i samolocie. Ta pożywna przekąska nie zawiera konserwantów, ma naturalnie słodki smak i powstała z najwyższej jakości suszonych owoców.

Podczas podróży chcesz zadbać o swoją dietę? Idealnie! Owoce SO SOFT są idealną alternatywą dla słodyczy. Dodatkowo do wyboru masz aż 5 opcji, co wybierzesz? Nasączoną sokiem żurawinę, miękkie śliwki, soczyste daktyle, pyszne morele czy naturalnie słodkie figi? Niezależnie od tego,  które z nich znajdą się w twoim plecaku, z pewnością będziesz zaskoczona/y ich wyjątkowym smakiem.

Z przekąskami SO SOFT każda, nawet bardzo długa podróż stanie się przyjemniejsza. Nie zapomnij spakować ich do swojej torby podręcznej i korzystaj z ostatnich, wakacyjnych dni!

Zobacz także