Home Konkurs KONKURS: Natychmiastowy efekt odmłodzenia z marką Floslek

KONKURS: Natychmiastowy efekt odmłodzenia z marką Floslek

by trendy

Kosmetyki oparte na Snake effect technology®, czyli nowatorskiej formule, która wywołuje natychmiastowy efekt odmłodzenia twarzy. Może być nieinwazyjną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Weź udział w konkursie i podaruj sobie na Dzień Kobiet jeden z zestawów SNAKE marki Floslek.

Wieczorny rytuał pielęgnacyjny rozpocznij od dokładnego oczyszczenia skóry. Na twarz, szyję i dekolt oraz wokół oczu nałóż ESSENZA Reduktor wieku. Zamknij oczy i ogranicz mimikę twarzy przez ok. 1-2 minuty. Następnie zaaplikuj Krem wypełniający i delikatnie masuj aż do wchłonięcia preparatu. Neuropeptydowy rytuał wygładzi i wzmocni Twoją skórę. Poczujesz się pięknie a Twoja skóra odzyska komfort.  Kosmetyki wegańskie.

 

Zestaw SNAKE otrzymują:
Agnieszka, Mariola i Aleksandra.

Dziewczyny otrzymały maila z potwierdzeniem 🙂

Serdecznie gratulujemy!

——————–

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Wymień składniki aktywne zawarte w SNAKE Essenza Reduktor wieku.

Spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź i są aktywne komentując artykuły na naszym serwisie i facebooku, zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, którzy otrzymają po jednym zestawie SNAKE marki Floslek.

Odpowiedź na pytanie konkursowe prześlij na adres redakcja@trendykosmetyczne.pl z tytułem maila: SNAKE. Nie zapomnij podpisać się tak jak w komentarzach!

Na odpowiedzi czekamy do 9 marca 2022 r. włącznie.

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z regulaminem (zgodną z RODO).

Zobacz także