Home Konkurs KONKURS z marką Floslek: Dbaj z nami o Ziemię z serią LIFT effect

KONKURS z marką Floslek: Dbaj z nami o Ziemię z serią LIFT effect

by trendy

Specjalnie z myślą o pielęgnacji skóry dojrzałej, Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało innowacyjną linię kosmetyków LIFT effect. Produkty dają uczucie poprawy napięcia skóry, wyraźnie wygładzają zmarszczki oraz zapewniają długotrwałe nawilżenie. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna, poprawia się również jej koloryt.

Ponadto Laboratorium Kosmetyczne Floslek przywiązuje najwyższą uwagę do ekologii i – oprócz walorów jakościowych i estetycznych – dba również, aby używane opakowania stanowiły jak najmniejsze obciążenie dla środowiska. Taka jest właśnie seria LIFT effect!

Dbaj z nami o Ziemię. To jedyny dom, który mamy!

 

WYNIKI KONKURSU

Nagrody otrzymują:

Bernadeta K.
Grażyna W.
Anna K.

 

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z 3 zestawów kosmetyków marki Floslek!

W skład zestawu konkursowego wchodzą 3 kosmetyki z serii LIFT effect marki Floslek:

Krem liftingujący
Koncentrat odmładzający
Napinający krem pod oczy

Odpowiedź na pytanie konkursowe znajdziesz w artykule:

Lifting  bez skalpela

——————–

Zasady konkursu:
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Wymień 3 składniki o silnym, udokumentowanym działaniu anti-aging. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesłać na adres redakcja@trendykosmetyczne.pl w tytule wpisując: Konkurs FLOSLEK.

Odpowiedź na pytanie konkursowe prześlij na adres redakcja@trendykosmetyczne.pl z tytułem maila: FLOSLEK. Nie zapomnij się podpisać tak jak w komentarzach!

Spośród osób, które prześlą poprawną odpowiedź i są aktywne na naszym serwisie i facebooku, zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, którzy otrzymają po jednym zestawie konkursowym marki Floslek.

Na odpowiedzi czekamy do 14 maja 2020 r. włącznie.

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się z regulaminem (zgodną z RODO).

Zobacz także