Home Pielęgnacja LaQ uczy jak wysłać higienicznie SMS

LaQ uczy jak wysłać higienicznie SMS

by trendy

Kostka mydła stała się jednym z symboli roku 2020. Sięgamy po ten niepozorny przedmiot prawie tak często jak po nasz telefon. A gdyby mydło mogło tak samo przekazać nam jakąś wiadomość? I to podczas mycia rąk… taki higieniczny SMS, który na dodatek poprawiłby nam humor. LaQ ma dla Was doskonałe rozwiązanie – mydełka w kostce z zabawnymi wiadomościami. A co dla najmłodszych, którzy nie znają jeszcze literek? Dla nich powstało urocze mydełko z motywem baśniowego jednorożca.

Wybierając ręcznie wykonane mydełko z serii Short Message Soap macie pewność, że nawet ciągłe mycie rąk poprawi wam humor. Wszystko dzięki zatopionym w środku cytatom. Możecie wybrać przesłanie idealne dla Was, albo cytat, który chcecie podarować komuś bliskiemu. Oto kilka inspiracji:

 


Bądź dobrej myśli, bo po co być złej!

Jesteś super! Tak TY, nie rozglądaj się!

Dziś jest dobry dzień, aby mieć dobry dzień!

Życie jest jak włosy, zawsze się jakoś układa!

 

 

Mydełka zadbają też o waszą skórę, dzięki składowi wzbogaconemu o szlachetne masła: shea, kakaowe i mango, które pielęgnują dłonie i zapobiegają ich przesuszaniu. Brzmi dobrze, prawda! A jest jeszcze lepiej bo wszystkie mydła z serii wspaniale pachną owocowo.

Sugerowana cena mydła SMS: 12,99 zł do nabycia na www.laq.pl

Zobacz także