Home Inne trendyUroda Laseroterapia XXI wieku – unikalna technologia P.L.E.A.S.E.®  Professional już w Polsce!

Laseroterapia XXI wieku – unikalna technologia P.L.E.A.S.E.®  Professional już w Polsce!

by trend

Jedyny na świecie laser umożliwiający jednoczesne połączenie dwóch zabiegów – laseroterapii erbowo yagowej oraz podania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry – właśnie wkroczył do Polski! To niepowtarzalne urządzenie, stanowiące największy przełom w branży od dziesięcioleci, zapewnia także 100-krotnie większą wchłanialność substancji aktywnych podczas zabiegu i wyjątkowo krótki czas rekonwalescencji. Poznajcie przyszłość medycyny estetycznej.

Jak działa futurystyczna technologia lasera P.L.E.A.S.E.®

P.L.E.A.S.E.® Professional pracuje w zupełnie inny sposób niż każdy inny laser na świecie. Przełom jaki wprowadziło to urządzenie oparty jest na połączeniu laseroterapii z jednoczesnym podaniem substancji aktywnych do głębokich warstw skóry w trackie jednego zabiegu. Dzieje się tak ponieważ zastosowana w urządzeniu  technologia SmartPoration™ pulsacyjnie “wycina” w skórze mikropory. Dzięki temu pobudza ją do samoistnej produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny, a jednocześnie tworzy w skórze otwory umożliwiające bezpośrednie zastosowanie substancji aktywnych, których wchłanialność jest ponad 100-krotnie wyższa niż podczas metody transdermalnej. Co więcej żadna inna metoda nie pozwala na wprowadzenie takiej ilości preparatu bezpośrednio do wybranych warstw skóry i to bez względu na wielkość jego cząsteczek. Jak to możliwe? Pulsacyjna praca lasera umożliwia skórze odprowadzenie w trakcie zabiegu nagromadzonego ciepła przez co nie następuje karbonizacja tkanki – właśnie ta cecha pozwoliła przenieść laseroterapię na zupełnie nowy poziom.

Skuteczność i bezpieczeństwo  – odpowiedzią na potrzeby pacjentów

Stworzony przez najlepszych światowych specjalistów w Lichtensteinie P.L.E.A.S.E.® Professional to laser o klasie medycznej 1c. Jego konstrukcja pierwotnie służyła podawaniu poprzez tkanki leków pacjentom z chorobami skóry. Dzięki wyposażeniu w 2 sensory kontaktu ze skórą laser daje pewność prawidłowego kontaktu głowicy z tkankami przekładające się na bezpieczeństwo zabiegu a wmontowany czytnik melaniny zapewnia dostosowanie parametrów do kolorytu skóry, bez ryzyka poparzenia. Jego skuteczność potwierdziły liczne badania wykazujące jednocześnie brak powikłań pozabiegowych po jego użyciu. Zabiegi z jego wykorzystaniem cechuje także wyjątkowo krótki czas rekonwalescencji wynoszący od 24 do 48 godzin. Wszystko dzięki “mikroporom”, które zajmują zaledwie od 1% do 15% obszaru, na którym wykonywany jest zabieg, przy pozostawieniu nienaruszonej tkanki wokół. Ta cecha umożliwia skorzystanie z zabiegu osobom, którym tempo życia nie pozwala na kilku lub kilkunastodniowe wyłączenie z codziennych aktywności kosztem rekonwalescencji.

Czy zabieg z P.L.E.A.S.E ®  Professional jest dla mnie?

Urządzenie o tak zaawansowanej konstrukcji daje ogromne możliwości -poczynając od delikatnych zabiegów, a kończąc na wykonaniu głębokiego resurfacingu. Zabiegom możemy poddawać zarówno twarz, szyję i dekolt. Pomogą nam pozbyć się m.in.: zmarszczek, przebarwień, blizn potrądzikowych i rumienia, rozszerzonych naczynek lub opadającego owalu twarzy. Laser umożliwia również pracę na całym ciele pacjenta. Możemy korzystać z niego przez cały rok, dzięki możliwości dostosowania jego parametrów do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera P.L.E.A.S.E.® Professional dostępne są m.in: w klinikach:

Strona główna

http://monikabujanowska.pl/

Salon kosmetyczny Kraków

Zobacz także