Home Inne trendyZapachy Limitowany zestaw świąteczny Kilian Princess

Limitowany zestaw świąteczny Kilian Princess

by trendy

Limitowany zestaw świąteczny Kilian Princess Eau de Parfum 30 ml + 7,5 ml travel spray, byś mogła zawsze i w każdej sytuacji cieszyć się swoim wybranym zapachem.

Wraz z zapachem przemawiającym do wszystkich niezależnych dziewczyn marka KILIAN jeszcze bardziej wzmacnia siłę kobiet – girl power. Przepyszny z pewną dozą szaleństwa, zapach PRINCESS jest jak sączenie zielonej herbaty matcha z odrobiną imbiru, dzięki czemu uzyskano zadziorną korzenną kompozycję.

Jest to połączenie na wskroś łamiące wszelkie zasady. Aby otrzymać pyszny główny akord zapachu PRINCESS, Kilian Hennessy wraz z kreatorką perfum Honorine Blanc wymieszali razem zieloną herbatę z cukrową pianką marshmallow.

„Jest on idealnie puszysty. Nie ma w nim nawet odrobiny mroku ani poczucia ciężkości,” mówi Kilian Hennessy nawiązując do faktu, iż nie wykorzystano w nim paczuli, czyli nuty, która tradycyjnie pojawia się w takich przepysznych, orientalnych kompozycjach. „W pierwszej chwili PRINCESS wydaje się być prostym zapachem, ale wkrótce pojawia się on w całym swoim natężeniu i ujawnia osobowość, która jest po prostu niesamowita.”

I rzeczywiście jest ona niesamowita. Pamiętaj Księciu z bajki, że ta Księżniczka nie będzie czekać w domu aż do niej zadzwonisz.
Zestaw Kilian Princess Eau de Parfum 30 ml + 7,5 ml travel spray – limitowany zestaw świąteczny – Cena: 275 PLN

Zobacz także