Home Makijaż Magic blender Perfekcyjny makijaż bez smug! Nowość marki EVELINE COSMETICS

Magic blender Perfekcyjny makijaż bez smug! Nowość marki EVELINE COSMETICS

by trendy

Szybki i perfekcyjny makijaż bez smug, plam i widocznego odcięcia to marzenia każdej z nas! Innowacyjna gąbka MAGIC BLENDER Eveline Cosmetics wykonana ze specjalnego materiału o strukturze pszczelego plastra bez zawartości lateksu jest doskonała do makijażu na każdą okazję. Unikalny kształt pozwala na aplikację różnych produktów oraz dotarcie do każdej części twarzy. Gąbeczką można nakładać tekstury kremowe, pudrowe i płynne.  Róż w kremie, korektor pod oczy, baza pod makijaż, krem BB i fluid w płynie będą doskonale z nią współgrać.

Gąbka MAGIC BLENDER utrzymuje produkt na powierzchni zamiast go wchłaniać – dzięki czemu zapewnia oszczędne użycie kosmetyku. Gładki kształt pozbawiony krawędzi oraz specjalnie dobrane tworzywo bez lateksu sprawiają, że aplikacja produktu jest szybka, a rezultat perfekcyjny.

Jak używać gąbkę do makijażu MAGIC BLENDER?

  1. Zmocz gąbkę wodą – blender znacznie zwiększy objętość i stanie się bardzo miękki
  2. Wyciśnij nadmiar wody
  3. Za pomocą gąbeczki rozprowadź swój ulubiony podkład
  4. Wyczyść blender mydłem w kostce (można go prać również w temperaturze do 40◦C)
  5. Pozostaw gąbeczkę do wyschnięcia – powróci do swojego pierwotnego kształtu

EVELINE COSMETICS MAGIC BLENDER to eliptyczna, miękka gąbka kosmetyczna wielokrotnego użytku,  przeznaczona do nakładania produktów o konsystencji: pudrowej, płynnej i kremowej. Sprawia, że cera wygląda nieskazitelnie. Podczas aplikacji produktów do makijażu za pomocą palców lub akcesoriów o ostrych krawędziach mogą

powstawać smugi i odznaczające się linie, które wyglądają nieestetycznie. Wyjątkowy kształt i materiał, z którego wykonana jest gąbeczka do makijażu zapewnia jednolity efekt i efektywne wykorzystanie kosmetyku.

Cena: 18,99 zł

Zobacz także