Home Pielęgnacja LaQ zdradza jak powinien się myć prawdziwy facet i dostaje za to nagrodę!

LaQ zdradza jak powinien się myć prawdziwy facet i dostaje za to nagrodę!

by trendy

Co powstanie z połączenia dobrych składników naturalnych, ekstraktu z chmielu, bezpośredniej komunikacji i dopracowanego designu? Żel, który w swojej łazience (lub garażu) będzie chciał mieć każdy facet! LaQ 8w1 doczekał się nie tylko rzeszy fanów, ale również nagrody Love Cosmetics Awards 2019!

Żel pod prysznic dla facetów z ekstraktem z chmielu podbił Internet wyjątkową etykietą, a facetów dodatkowo swoją recepturą na bazie ekstraktu z chmielu i zapachem perfum. Przy tym wszystkim LaQ zadbał by był on wegański i bez silikonów.

Tyle o składzie, a Wy pewnie zastanawiacie się co takiego znalazło się na legendarnej już etykiecie? Przypominamy:

Moglibyśmy się rozpisywać na temat dobroczynnych właściwości naszego żelu, ale, Panowie, bądźmy szczerzy – kto to czyta i kogo to obchodzi? Naszym żelem umyjesz włosy, twarz, ręce, ciało, jajka i pozostałe elementy hydrauliki. Możesz też nim wyszorować swojego psa*, a nawet umyć swój ukochany samochód.

*tylko za pisemną zgodą psa. Nie odpowiadamy za pogryzienia„.

Efekty? Rzesza zadowolonych facetów, umytych aut i czystych psów, a do tego nagroda w kategorii „#Atrakcyjny koncept produktowy” podczas Love Cosmetics Awards 2019. Jury konkursu doceniło nie tylko oczko puszczone do panów przez LaQ, które pozwoliło firmie wyróżnić się na rynku, ale także prostotę i wielofunkcyjność kosmetyku.

Żeby było ciekawiej żel dostępny jest w dwóch wersjach graficznych – z koziołkiem w casualowym stroju dla luzaków i w eleganckim garniturze dla stylowych facetów!

Nie pozostaje nam już nic innego jak tylko w sezonie letnim obserwować rozszerzenie funkcji żelu na mycie motocykli, a u co odważniejszych prób mycia nim kotów.

Żel dla facetów pod prysznic sugerowana cena: 14,00 zł

Zobacz także