Home Pielęgnacja MEDICAL EXPERT Anti Irritate Skoncentrowane rozwiązanie dla skóry wrażliwej

MEDICAL EXPERT Anti Irritate Skoncentrowane rozwiązanie dla skóry wrażliwej

by trendy

Nowa linia BANDI Anti Irritate Medical Expert to skuteczne rozwiązanie dla cery wrażliwej, czyli delikatnej, cienkiej, przeważenie suchej, która odpowiada „większą reakcją” na czynniki zewnętrzne i boryka się z zaczerwienieniem, szorstkością, swędzeniem, uczuciem nieprzyjemnego napięcia.

Preparaty Anti Irritate przynoszą ulgę takiej cerze dzięki zastosowaniu składników wzmacniających jej naturalną barierę ochronną, takich jak:

  • emolienty, które wygładzają, nawilżają, zmiękczają skórę oraz chronią ją przed nadmierną utratą wody.
  • owies koloidalny – koi i zmniejsza objawy podrażnienia, wygładza, nawilża i skutecznie przywraca prawidłowy poziom natłuszczenia. Przeciwdziała uczuciu napięcia i swędzeniu naskórka wynikającemu z przesuszenia.
  • fitoceramidy – zmniejszają objawy oraz przyczyny przesuszenia skóry, poprawiają jej funkcje barierowe i elastyczność, redukują problem nadmiernego przesuszenia i szorstkości.
  • tlenek cynku– chroni przed promieniowaniem UV, koi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
  • kompleks mikrobiomowy – przywraca naturalną równowagę mikrobiomu skóry i wzmacnia jej ochronę mikrobiologiczną.
  • trehaloza – nawilża i redukuje uczucie swędzenia wynikającego z przesuszenia skóry.

W linii Anti Irritate znajdziemy: Kurację S.O.S. intensywnie kojącą, Mineralny krem ochronny SPF 30 tonujący, Tonik-mgiełkę S.O.S. mikrobiomowy, Emoliencyjne masełko oczyszczające.


Kuracja S.O.S. intensywnie kojąca
14% EMOLIENTY + fitoceramidy

Kuracja S.O.S. z naprawczym owsem koloidalnym, wygładzającymi emolientami, fitoceramidami i kompleksem mikrobiomowym natychmiastowo i długotrwale redukuje objawy podrażnienia i nadwrażliwości cery, a także szorstkość i dyskomfort napięcia naskórka.

Cena detaliczna: 69 zł/50 ml

 

 

Mineralny krem ochronny SPF 30 tonujący
15% TLENEK CYNKU + fitoceramidy

Mineralny krem zapewniający fotostabilną ochronę przed UVA i UVB. Nawilża, wygładza, koi. Jego receptura wzbogacona o składniki nawilżające, przeciwwolnorodnikowe zapewnia wielopoziomową redukcję podrażnień. Unikatowa formuła „tinted” dopasowuje się do kolorytu skóry, nadaje satynowe wykończenie

i stanowi doskonałą bazę pod makijaż typu blur.

Cena detaliczna: 59 zł (30 ml)

 

 

Tonik-mgiełka S.O.S. mikrobiomowy
3% TREHALOZA + kompleks mikrobiomowy

S.O.S. tonik kojący z trehalozą, kompleksem mikrobiomowym i fitoceramidami redukuje skłonność do podrażnień i zmniejsza widoczność zaczerwienień. Przywraca naturalną równowagę mikrobiologiczną skóry i wzmacnia jej ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Wygładza powierzchnię skóry. Delikatnie chłodzi i przyjemnie odświeża cerę. Pozostawia ją nawilżoną, ukojoną, odświeżoną i gładszą w dotyku.

Forma mgiełki umożliwia wygodną reaplikację produktu w ciągu dnia. Stosowany na makijaż sprawia, że cera wygląda bardziej promiennie.

Cena detaliczna: 29 zł (100 ml)

 

Emoliencyjne masełko oczyszczające 2 w 1 demakijaż i mycie twarzy
77% EMIOLIENTY

Delikatne dla skóry masełko 2 w 1 do dwuetapowego oczyszczania skóry. Dokładnie usuwa makijaż, nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia skóry. Nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek. Redukuje uczucie szorstkości i swędzenia wynikające z jego przesuszenia. Pozostawia cerę odświeżoną i bardziej miękką w dotyku.

Cena detaliczna: 39 zł (90 ml)

 

PRODUKTY HYPOALERGICZNE, TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE NA SKÓRZE WRAŻLIWEJ

Zminimalizowany potencjał alergizujący, nie wyklucza możliwości wystąpienia alergii.

Preparaty Anti Irritate dostępne są na: www.bandi.pl

Zobacz także