Home Pielęgnacja Naturalny, skuteczny produkt usuwający przebarwienia

Naturalny, skuteczny produkt usuwający przebarwienia

by trendy

Stworzyłam linię Vinoperfect, aby kobiety – niezależnie od wieku – nie były już skazane na przebarwienia. Dzięki nowemu kremowi do rąk Vinoperfect będą teraz dysponować kompletną linią produktów do pielęgnacji twarzy i rąk”. Mathilde Thomas

Krem do Rąk Przeciw Przebarwieniom Vinoperfect Caudalie to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą pozbyć się plam. Ten krem o ukierunkowanym działaniu zawiera Winiferynę i białą piwonię, które razem wyraźnie rozjaśniają brązowe przebarwienia.

Dzięki wysokiej zawartości oleju z awokado i masła shea odżywia i silnie regeneruje dłonie przez cały dzień.  Dzięki lekkiej, gładkiej konsystencji łatwo rozprowadza się na dłoniach, nadając im uczucie komfortu. Krem do rąk przeciw plamom bardzo szybko się wchłania, nie zostawia na skórze tłustej warstwy i pięknie pachnie pomarańczą, neroli i liśćmi cytryny.

50,40 PLN – 50 ml

Winiferyna: sekret z samego serca winnicy

Niegdyś we francuskich winnicach kobiety smarowały sobie twarze i dłonie sokiem z winorośli, aby zmniejszyć przebarwienia i rozjaśnić cerę. Ten starodawny zwyczaj zainspirował Caudalie do stworzenia linii Vinoperfect – zestawu unikatowych kosmetyków zawierających silnie działający składnik roślinny – Winiferynę.

Jest 62 razy skuteczniejsza od witaminy C w rozświetlaniu cery(1) i nie działa fotouczulająco. Otrzymywana z soku winorośli Winiferyna jest idealnym, naturalnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą pozbyć się przebarwień spowodowanych przez słońce, starzenie się, trądzik albo ciążę.

92% kobiet stwierdziło zmniejszenie przebarwień.(2)
96% kobiet stwierdziło, że produkt zapobiega ponownemu pojawianiu się przebarwień.(2)
91% kobiet stwierdziło, że ich skóra jest odżywiona.(2)

(1) Test in vitro Winiferin hamuje enzym tyrozynazy.
(2) Badanie kliniczne, autoewaluacja, 24 ochotniczek, 56 dni.

Zobacz także