Home Włosy Neboa w wiosennej megapromocji Rossmann

Neboa w wiosennej megapromocji Rossmann

by trendy

W poszukiwaniu bajecznych kolorów i pięknych zapachów warto zajrzeć do sieci Rossmann, gdzie trwa wiosenna megapromocja na wszystkie naturalne żele pod prysznic od Neboa.

Energetyczne żele pod prysznic Neboa są dostępne w sześciu otulających zapachem wariantach: Sunny beach, Ocean sunset, Algae hydration, Blue lagoon, Macadamia regeneration, Jojoba calmness.  Każdy z nich to przyjemny sposób na naturalną pielęgnację ciała i dobry początek dnia. To również krok do tego, aby być bardziej eko. Z Neboa troska o Planetę jest możliwa nawet pod prysznicem. Wegańskie formuły kosmetyków bazują w 96% na składnikach pochodzenia naturalnego i nie zawierają mikroplastiku. Dzięki temu są przyjazne dla skóry i dla środowiska. Kolorowe butelki zostały wykonane z plastiku z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

Cena regularna : 19,99 zł / 300 ml
Cena w megapromocji: 11,99 zł / 300 ml

Megapromocja w sieci Rossmann trwa do 17 kwietnia.

 

—————–

NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Wszystkie kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. Portfolio produktowe marki obejmuje 19 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz 6 żeli pod prysznic.

Zobacz także