Home Pielęgnacja NieUSTAjąca pielęgnacja… jak na DŁONI!

NieUSTAjąca pielęgnacja… jak na DŁONI!

by trendy

W tym roku zima jest wyjątkowo kapryśna. Jednego dnia wszędzie króluje biały puch, innego aura za oknem przypomina klasyczną jesień, by następnego zaskoczyć iście wiosenną odsłoną. To zaś, co się nie zmienia bez względu na warunki, to fakt, że zawsze dwie partie ciała są wyjątkowo narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych – dłonie i usta. Szkodzi im mróz, wiatr i promieniowanie UV. Dlatego warto zadbać o nie z pomocą produktów z linii Neutrogena® Formuła Norweska® – to eksperci od pielęgnacji siebie na co dzień przy każdej pogodzie.

Kondycja dłoni wiele mówi o naszym stylu życia. Sucha, ściągnięta czy przebarwiona zdradza wiele tajemnic w tym tę, czy skóra jest pielęgnowana prawidłowo… lub czy w ogóle jest pielęgnowana. Natomiast zadbane usta to często najpiękniejszy naturalny „makijaż”. Tyle, że gładkie wargi kuszą tak mocno… jak często kusi ich oblizywanie, a to, jak wiadomo, prosta droga do podrażnień, przesuszeń i pęknięć. Dlatego o te dwie „wizytówki” warto zadbać szczególnie, zwłaszcza że w przypadku dłoni i ust efekty widać naprawdę od pierwszej aplikacji. A co aplikować? Na ręce krem Fast Absorbing, a na wargi balsam Intense Repair Lip Balm z linii Neutrogena® Formuła Norweska®. Wsparte wiedzą i doświadczeniem dermatologów zapewniają skuteczną regenerację i głębokie nawilżenie.

Neutrogena® Formuła Norweska® Fast Absorbing (Szybko wchłaniający się krem do rąk) natychmiast nawilża skórę dłoni, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i przynosi natychmiastowe uczucie komfortu. Nie pozostawia tłustego i klejącego się filmu, dzięki czemu Ty nie zostawisz odcisków palców na klawiaturze, a smartfon czy kierownica nie wyślizgnie Ci się z rąk. Fast Absorbing można również wykorzystać jako kurację na noc. Przed snem należy nałożyć krem aż po nadgarstki, założyć rękawiczki i nie zdejmować ich do rana. Pod wpływem ciepła krem zadziała jak maska, ponieważ w wyższej temperaturze pory skóry bardziej się otwierają, a składniki aktywne zawarte w formule kosmetyku wnikają głębiej.

Neutrogena® Formuła Norweska® Intense Repair Lip Balm (Intensywnie regenerujący balsam do ust) natychmiast nawilża nawet bardzo popękane usta, intensywnie kojąc i przynosząc im ulgę. Spierzchniętym i  zniszczonym wargom przywraca miękkość i chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi bez względu na porę roku. Wzbogacona gliceryną kremowa formuła o delikatnym zapachu nie pozostawia białej i klejącej się warstwy, a forma tubki gwarantuje wygodną aplikację. Co istotne, balsam może być stosowany nie tylko samodzielnie, ale i jako baza pod makijaż.

Pielęgnacja siebie na co dzień jeszcze nigdy nie była tak prosta, prawda?

Zobacz także