Home Inne trendyKuchnia Dzień Kobiet z Helio

Dzień Kobiet z Helio

by trendy

8 marca to dzień, w którym swoje święto obchodzą Panie. Jak sprawić, by ten czas był wyjątkowy? Życzenia, drobne upominki oraz mnóstwo inspiracji. Poznaj niektóre z nich, by sprawić, aby ten dzień stał się jeszcze milszy i… Niezapomniany!

Dobrym pomysłem są… Kwiaty. Piękne róże, tulipany, a może eustomy? Wybierz bukiet, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Długi spacer przy blasku księżyca lub popołudniowe wyjście po pracy, by na chwilę odetchnąć. To również świetny plan na spędzenie tego dnia w wyjątkowy sposób.

Innym pomysłem jest również domowe SPA przygotowane przez ukochaną osobę. Ulubione kosmetyki, książka, kąpiel z bąbelkami… Czy tak właśnie wygląda idealny wieczór?

Świetną okazją do świętowania tego dnia jest również spędzenie czasu z najbliższymi podczas przygotowywania posiłków. Zamień czekoladki na pyszne bakalie i przygotuj mix przekąsek z HELIO. Nerkowce pieczone, figi, żurawina, orzechy brazylijskie, migdały… A może zdrowe batoniki? Ważne, by ten czas spędzić razem!

Inspiracji jest mnóstwo. Najważniejsze, to znaleźć aktywność, która sprawi w tym dniu wyjątkową przyjemność. Oczywiście w towarzystwie przekąsek Helio!

Z okazji 8 marca życzymy wszystkim Paniom wszystkiego, co najlepsze. Spełniajcie marzenia i bądźcie szczęśliwe!

Zobacz także