Home Inne trendyZapachy NOWA, PRAWDZIWA GWIAZDA MARKI JO MALONE LONDON

NOWA, PRAWDZIWA GWIAZDA MARKI JO MALONE LONDON

by trendy

Marka Jo Malone London wprowadza nowość do swojej palety zapachów. Wchodząca oryginalnie w skład limitowanej edycji zapachów English Fields kompozycja Poppy & Barley została wyrwana spośród łanów zbóż i wrzucona w wir życia wspaniałego świata perfum.

Opowieść
Ikoniczne, pełne życia maki. Roztańczone w kolorowym tańcu, w którym zatracają się na angielskich łąkach. Tętniący życiem kwiatowy zapach wzbogacony różą i fiołkiem, a następnie wykończony soczystą czarną porzeczką. Odnalezione na wspaniałych angielskich polach, gdzie kłosy zbóż przeplatają się z kwiatami, nasze maki zostały otulone otrębami oraz miękkim jak bawełna jęczmieniem. Ten kuszący zapach jest jak ożywiony krajobraz, którego niekwestionowaną gwiazdą są kolorowe maki ozdabiające bujne łany złocistych zbóż. „Maki są tak niesamowicie brytyjskie w swojej naturze, a dla mnie zapach ten uosabia przepełniony życiem krajobraz, do którego kwiaty te wnoszą odrobinę koloru pośród złocistych kłosów zbóż. Maki mają niesamowicie kolorową osobowość – nie jestem w stanie wyobrazić sobie angielskiego pola, na którym nie rosłyby te jakże niesforne kwiaty.”

Celine Roux, Global Head of Fragrance, Jo Malone London

„Kompozycja Poppy & Barley posiada element zaskoczenia i niezwykłości – kontrast pomiędzy pełnymi energii makami a pożywnymi zbożami, zaokrąglony niuansami fiołka i figi. Osobiście uważam, że było to niezwykle ekscytujące, kreatywne wyzwanie, a odkrywając potencjał składników oraz ich połączeń wkroczyłam na zupełnie nowe dla siebie terytorium.”

Mathilde Bijaoui, Perfumer, Poppy & Barley

Warstwowe nakładanie zapachów, aby stworzyć szyty na miarę zapachowy podpis to część DNA marki Jo Malone London, stąd też kompozycja Poppy & Barley została po mistrzowsku opracowana, aby idealnie łączyć się z innymi zapachami.

Rekomendacje marki Jo Malone London:
Poppy & Barley wraz z Honeysuckle & Davana, aby otrzymać pełne życie, kwiatowe połączenie.
Poppy & Barley wraz z Wood Sage & Sea Salt, aby uzyskać przepełniony kolorami zapach o mineralnej świeżości.
Poppy & Barley wraz z Myrrh & Tonka, aby otrzymać uzależniające połączenie z efektem bogactwa i ciepła.

Produkty dostępne w sprzedaży od września 2019 roku na stronie internetowej Douglas.pl w wybranych perfumeriach Douglas.

Cologne 30ml, sugerowana cena detaliczna: 250 zł
Cologne 100ml, sugerowana cena detaliczna: 500 zł
Mydło w płynie 250ml, sugerowana cena detaliczna: 140 zł

———
Marka Jo Malone London tworzy od 1994 roku paletę kunsztownych w swojej prostocie, eleganckich zapachów, które rozpieszczają wszystkie zmysły. Zakupiona w roku 1999 przez Estée Lauder Companies, Inc., dziś marka ta słynie na całym świecie ze swoich zaskakujących kompozycji zapachowych oraz wyróżniającego ją brytyjskiego charakteru.

Zobacz także