Home Inne trendyUroda CURAPROX WINTER Zimowa limitowana edycja CS 5460 ultra soft

CURAPROX WINTER Zimowa limitowana edycja CS 5460 ultra soft

by trendy

Co roku Curaprox zaskakuje limitowanymi liniami kultowej szczoteczki CS 5460. Tym razem proponuje nam edycję zimową z motywem uroczych śnieżynek stworzonych z dwukolorowego włosia szczoteczek. Linia dostępna jest w dwóch wersjach – pierwszej w typowo zimowych kolorach bieli i granatu, a także w drugiej, łączącej biel z pudrowym różem.

Za co klienci pokochali linię CS 5460 ultra soft? Za wyjątkowe połączenie niezwykłej delikatności z wyjątkową skutecznością. Jest ono możliwe dzięki zastosowaniu na główce szczoteczki aż 5460 pojedynczych, ultracienkich włókien CUREN®. Opatentowane włosie CUREN® nie nasiąka wodą podczas mycia, przez to zachowuje swoje właściwości czyszczące. Te niezwykle delikatne włókna gwarantują, że dziąsła i szkliwo zębów pozostaną nieuszkodzone. Z kolei ich ogromna liczba nadaje szczecinie niezwykłą gęstość, przez co efektywnie czyści powierzchnię zębów. Mycie zębów ułatwia także lekko odchylona główka oraz ośmiokątna rączka szczoteczki pomagająca wygodnie utrzymać ją pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku linii dziąseł. Piękne kolory i limitowane edycje wprowadzają natomiast do higieny jamy ustnej element designu i radości.

Cena dwupaku: 40 zł

Produkty szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: shop.curaprox.pl.

Zobacz także