Home Paznokcie Nowe bazy mineralne od Indigo

Nowe bazy mineralne od Indigo

by trendy

Każda z nas marzy o zdrowych i mocnych paznokciach, które nawet w naturalnym wydaniu będą zachwycać. Marka Indigo od dziś proponuje 2 nowe wersje ukochanej bazy mineralnej w kolorze Natural. Teraz produkt został wzbogacony o złote drobinki i srebrny pył, dzięki którym Twoje paznokcie będą się przepięknie mienić!

Mineral Base od Indigo to prawdziwa innowacja i krok milowy w dziedzinie stylizacji oraz pielęgnacji paznokci. To wielozadaniowy produkt 4w1, który jednocześnie jest bazą, lakierem i topem, a do tego dodaje blasku. Baza gwarantuje aż około 75% krycia, dzięki temu pozwala uzyskać na paznokciach delikatny efekt kolorystyczny połączony z olśniewającym połyskiem. Efekt? Perfekcyjny manicure w zaledwie 45 minut. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na długie wizyty w salonie, a jednocześnie oczekują perfekcyjnej stylizacji.

Kolor Natural, który pokochacie, jest dostępny w 2 wariantach. Baza mineralna Natural została wzbogacona o migoczące drobinki w odcieniu:

  • drogocennego złota – Wake Up No Make Up Mineral Base
  • szlachetnego srebra – Delikates Mineral Base

Mineral Base umożliwia także przedłużenie płytki paznokcia nawet o 2 mm. Sprawdzi się doskonale jako produkt samodzielny. W jej składzie znajduje się m.in.: pantotenian wapnia i stabilizowana witamina C znane z dobroczynnego wpływu na wygląd i kondycję paznokci.

Baza mineralna z drobinkami od Indigo to ekspresowa aplikacja i delikatny kolor, ale wzbogacony blaskiem, dzięki któremu Twoje paznokcie będą subtelnie błyszczeć!

Cena: 38 zł
Pojemność: 7 ml

Zobacz także