Home Paznokcie Profesjonalna hybryda w domowym zaciszu – manicure z marką Kabos

Profesjonalna hybryda w domowym zaciszu – manicure z marką Kabos

by trendy

Zamrożony w obecnej sytuacji sektor usług kosmetycznych skłania coraz więcej Pań do samodzielnego wykonania stylizacji. Akcja #razemzkabos udowadnia, że popularną hybrydę, która cieszy się uznaniem od wielu sezonów również możemy wykonać w domowym zaciszu. Łódzka marka specjalizująca się w pielęgnacji oraz zdobieniu dłoni i paznokci, Kabos Cosmetics, w swojej ofercie posiada zestawy idealne do rozpoczęcia przygody z manicure hybrydowym, który wykonamy w kilku prostych krokach.

Bogata oferta zestawów do manicure hybrydowego z lampą dostępnych na rynku może wprowadzić nie jedną fankę manicure w zakłopotanie. Wybierając zestaw startowy należy pamiętać o tym, że powinien zawierać znacznie więcej elementów niż lampę, lakiery, bazę i top. Kompletny zestaw jest dodatkowo wyposażony w bezpyłowe waciki, patyczki do skórek, pilnik o wysokiej gradacji, polerkę, blok polerski do matowienia płytki paznokcia, aceton oraz cleaner. Te od marki Kabos posiadają również odżywkę regenerującą Nail Magic Oil, alkohol izopropylowy do przemywania mas żelowych oraz Bonder.

W kwestii lamp do utwardzania stylizacji, warto zainwestować nie tyle w profesjonalny, co jakościowy produkt. Lampy LED są najczęściej spotykane i śmiało można powiedzieć, że umożliwiają idealne utwardzenie. W ofercie marki Kabos znajdziemy lampę tunelową UV/LED o mocy 48W, która bez problemu utwardzi wszystkie lakiery hybrydowe, lakiero-żele i żele Kabos. Dzięki sensorowi ruchu i wbudowanemu timerowi z ustawieniem na 10, 30, 60 i 99 sekund oraz trybowi podwójnej mocy bez problemu uporamy się z kompletnym manicure w krótkim czasie.

Mając już wszystkie niezbędne produkty do wykonania hybrydy, możemy przystąpić do działania. Magdalena Watracz, główna stylistka paznokci marki Kabos radzi: „…W pierwszej kolejności nadajemy paznokciom kształt, odsuwamy skórki, polerujemy i matowimy płytkę oraz odtłuszczamy ją…”. Następny krok to magiczny Bonder, który zwiększa przyczepność do paznokci i ułatwia usuwanie stylizacji. Kolejny etap to nałożenie bazy, pierwsza i druga warstwa koloru oraz top. Każdy etap po 90 sek. / 180 sek. w zależności od rodzaju lampy, czy jest to LED czy UV. Ostateczny finisz manicure to przetarcie płytki alkoholem izopropylowym dla nadania długotrwałego połysku.

Marka Kabos przygotowała instrukcję krok po kroku z uwagami, aby każda z Pań mogła się cieszyć hybrydowym manicure wykonanym samodzielnie. Dodatkowo, śledząc relacje #razemzkabos i kierując się wskazówkami głównej stylistki marki dowiemy się, jak łatwo i efektownie wykonać hybrydę.

Kabos Base Set z lampą jest dostępny w dwóch opcjach: GeLike lub Infini. Lakiery hybrydowe GeLike są przyjazne dla płytki paznokcia, a dzięki lekkiej i nieinwazyjnej formule sprawdzą się w przypadku wrażliwej, problematycznej płytki oraz u osób z alergiami. Z kolei Lakiero-żele Infini są niezwykle intensywnie, mogą utrzymywać się do 21dni i zalecane są dla osób o naturalnie twardej płytce paznokcia.

Zestawy dostępne w kilku wersjach kolorystycznych: beżowym, różowym i czerwonym można zakupić przez sklep internetowy Kabos tutaj.

Zobacz także