Home Pielęgnacja NOWOŚĆ Nivelazione! Mydła o właściwościach antybakteryjnych

NOWOŚĆ Nivelazione! Mydła o właściwościach antybakteryjnych

by trendy

Marka Nivelazione – ekspert w pielęgnacji stóp, dłoni i ciała – wprowadza na rynek nowość – specjalistyczne mydło do rąk o właściwościach antybakteryjnych. Znajdziemy w nim aż dwa składniki o działaniu antybakteryjnym zwiększające siłę jego działania. Produkt działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo i przecigrzybiczo, a jednocześnie jest bezpieczny dla skóry i może być często stosowany. Polecany jest do higienicznego mycia dłoni zgodnego z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Dostępny w pojemności 250 oraz 500 ml.

SPECJALISTYCZNE MYDŁO DO RĄK O WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYBAKTERYJNYCH

  • Działa antybakteryjnie:

dzięki obecności innowacyjnego składnika OCTENIDINE HCL oraz TEA TREE OIL produkt ma działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. To aż dwa składniki antybakteryjne w jednym produkcie!

  • Można je często stosować:

receptura produktu została opracowana tak, by można go było często stosować. Składniki w niej zawarte są bowiem bardzo dobrze tolerowane przez skórę.

 Chroni i nawilża

W trosce o utrzymanie bariery wodno-lipidowej skóry w składzie mydła zawarto kompleks intensywnie nawilżający. Dzięki temu można je stosować bez obaw o przesuszenie skóry.

 

Nivelazione sugerowana cena mydła: zł 9,99 zł /250 ml
Nivelazione sugerowana cena mydła: 11,99 zł /500 ml

Zobacz także