Home Pielęgnacja NOWOŚĆ od Tutti Frutti Apetyczna i kompleksowa pielęgnacja dłoni

NOWOŚĆ od Tutti Frutti Apetyczna i kompleksowa pielęgnacja dłoni

by trendy

Niezwykłe doznania sensoryczne i skuteczna pielęgnacja w jednym – oto najnowsza owocowa propozycja Tutti Frutti dla naszych dłoni. Peelingi i kremy o wyjątkowych recepturach inspirowanych zmiksowanymi owocami dzięki bogactwu składników aktywnych – naturalnych olejków i ekstraktów owocowych, drobinek peelingujących i witamin – zapewnią nam wyjątkowo skuteczną pielęgnację dłoni. Te unikalne owocowe koktajle i smoothie do dłoni, dzięki poręcznym opakowaniom 75 ml, zmieszczą się do każdej torebki.

 Wielokrotnie mycie, niekorzystne działanie agresywnych czynników zewnętrznych – zmiany temperatury, wiatr, suche powietrze, promieniowanie UV – wpływ detergentów, które znacząco pogarszają kondycję skóry – to wszystko spotyka nasze dłonie wielokrotnie w ciągu dnia! Dlatego wymagają one codziennej i kompleksowej pielęgnacji, która pozwoli zregenerować skórę, przywrócić jej odpowiedni poziom nawilżenia, gładkość i miękkość, a dzięki temu… dłużej zachować młody i zdrowy wygląd. A gdyby tak codzienną pielęgnację dłoni połączyć z wyjątkowymi doznaniami sensorycznymi i każdego dnia odkręcając tubkę przenosić się myślami do niezwykłego owocowego świata?

Peeling-koktajl do dłoni Tutti Frutti
Idealne przygotowanie rąk do dalszej pielęgnacji połączone z niesamowitymi owocowymi zapachami – to zaoferują nam pierwsze nowości Tutti Frutti. Wyjątkowe peelingi-koktajle do dłoni cechuje lekka, odświeżająca kremo – żelowa formuła, z dodatkiem naturalnych olejków owocowych i witamin A, E i F, która delikatnie złuszcza naskórek umożliwiając przyswojenie większej ilości składników odżywczych i nawilżających, przywraca skórze gładkość i elastyczność. W wersji przypominającej truskawkowy koktajl, kosmetyk wzbogacono o naturalne drobinki peelingujące w postaci truskawkowych pestek, z kolei pestki truskawek, aromatyczny peeling do dłoni o zapachu malin malinowy koktajl, wzbogacono oczywiście o pestki malin.
Sugerowana cena peelingu do dłoni Tutti Frutti: 8,50 zł

Po peelingu o nasze dłonie zadbają 3 kremy o delikatnej, lekkiej konsystencji, które doskonale się rozprowadzają i błyskawicznie wchłaniają, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Poznajcie aromatyczne nowości Tutti Frutti:

Nawilżający krem Brzoskwinia&Mango
Pierwsza propozycja marki to aromatyczny krem do dłoni przypominający brzoskwiniowe smoothie, który nawilża i regenerują skórę, czyniąc ją gładką, elastyczną i pachnącą przez cały dzień. Wszystko dzięki naturalnym olejkom owocowym i ekstraktowi z brzoskwini.

Regenerujący krem Gruszka&Żurawina
Druga propozycja to gruszkowo – żurawinowe smoothie, które dzięki naturalnym olejkom owocowym połączonym z ekstraktem z żurawiny, regeneruje i odżywia skórę, czyniąc ją gładką, elastyczną i pachnącą przez cały dzień.

Odżywczy krem Wiśnia&Porzeczka
Ostatni w trio nowości znalazł się wiśniowo – porzeczkowy owocowy koktajl wzbogacony o naturalne olejki owocowe i ekstrakt z wiśni,  który odżywia i odmładza skórę, czyniąc ją gładką, elastyczną i pachnącą.

Sugerowana cena kremu do rąk Tutti Frutti: 6,90 zł

Zobacz także