Home Pielęgnacja Nowość – płyn micelarny Synchroline Sensicure „pielęgnuj swoją wrażliwość”

Nowość – płyn micelarny Synchroline Sensicure „pielęgnuj swoją wrażliwość”

by trendy

Oczyszczanie skóry to jeden z podstawowych etapów pielęgnacji. Skóra wrażliwa wymaga zastosowania produktu, który skutecznie pozbędzie się zanieczyszczeń z jej powierzchni, ale przy tym zrobi to delikatnie. Dlatego specjaliści z laboratoriów włoskiej firmy General Topics opracowali PŁYN MICELARNY SYNCHROLINE SENSICURE, preparat, który łagodnie oczyszcza, pielęgnuje i chroni skórę wrażliwą.

PŁYN MICELARNY SYNCHROLINE SENSICURE został stworzony w odpowiedzi na potrzeby cery wrażliwej i nadreaktywnej. To łagodny, ale skuteczny produkt do codziennego oczyszczania skóry. Zawarte w nim micele delikatnie oczyszczają zanieczyszczenia i makijaż, a składniki aktywne odbudowują funkcje barierowe skóry, zwiększając jej próg tolerancji na czynniki zewnętrzne oraz zapewniają optymalny poziom nawilżenia.

W płynie micelarnym Sensicure zastosowano technologię Physio Water System, opartą na wykorzystaniu roztworu soli fizjologicznej w bazie produktu. Dzięki temu produkt zapewnia długotrwałe nawilżenie poprzez ograniczenie przeznaskórkowej utraty wody. Efekt nawilżenia nie tylko na powierzchni, ale także w głębszych warstwach skóry wzmacnia połączenie ksylitolu z glicerolem. Ich wspólne działanie pomaga przywrócić funkcje barierowe skóry.  Silnie antyoksydacyjne działanie preparatu gwarantuje obecność dimetylu sulfonu (MSM) oraz glukonianu sodu.

Przeznaczenie płynu micelarnego Sensicure: skóra normalna, skóra wrażliwa, nadreaktywna, alergiczna, naczyniowa, z trądzikiem różowatym, trądzikiem pospolitym, AZS, podczas kuracji dermatologicznych, które podrażniają skórę.

Właściwości:

  • oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu
  • zapewnia długotrwałe nawilżenie
  • odbudowuje barierę hydrolipidową skóry
  • ma silne działanie antyoksydacyjne i anti-aging
  • działa kojąco i przeciwświądowo
  • łagodzi rumień
  • nie wywołuje podrażnień skóry wokół oczu
  • nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, sztucznych barwników
  • może być stosowany po zabiegach medycyny estetycznej

 Cena: 44 zł (250 ml)

Dostępny w aptekach oraz na dermakrem.pl

Zobacz także