Home Pielęgnacja Nowy start w walce z zanieczyszczeniami i stresem

Nowy start w walce z zanieczyszczeniami i stresem

by trendy

Linia START EISENBERG odpowiada potrzebom każdego, także ludzi młodych i mieszkańców miast narażonych na szkodliwe oddziaływanie środowiska miejskiego. Aby walczyć ze szkodliwymi czynnikami życia codziennego, jak stres, zmęczenie, zanieczyszczenie środowiska w mieście, niezrównoważony tryb życia, badania EISENBERG połączyły innowacyjność high-tech ze 100% naturalnymi i nadzwyczaj skutecznymi składnikami aktywnymi. Formuły START zapewniają działanie ochronne, antyoksydacyjne i zabezpieczające przed zanieczyszczonym środowiskiem, szanując jednocześnie skórę: są testowane dermatologicznie, nie zawierają olejów mineralnych, ftalanów, parabenów i  barwników. Linia START stworzona jako gama 7 uzupełniających się i łatwych w użyciu kosmetyków, pozwala przeżyć pierwsze doświadczenie z Marką EISENBERG oraz zapoznać się z efektami  i jakością formuł.

Linia START to dwuetapowa pielęgnacja – oczyszczanie i nawilżanie. W sercu każdej formuły START znajdują się: innowacyjność high-tech oraz naturalne i skuteczne składniki aktywne. Wśród nich, połączenie dwóch kluczowych komponentów, wyciągów z Portulaki Pospolitej oraz z Nasion Moringi Olejodajnej, zapewnia optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami wewnątrz i na zewnątrz.

START CLEAN – prostota i skuteczność w ukierunkowanych produktach, aby doskonale oczyścić skórę. Walczy z agresją środowiska miejskiego dzień po dniu. Szybko i delikatnie usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż. Zwęża pory, koryguje niedoskonałości, usuwa krosty oraz przygotowuje  skórę do dalszej pielęgnacji.

 

EAU MICELLAIRE PURE
CZYSTA WODA MICELARNA
Cena: 129 zł  Pojemność: 100 ml

Skutecznie usuwa wszelkie ślady maskary, nawet wodoodpornej. Zawiera wyjątkowy składnik, który chroni warstwę hydrolipidową i utrzymuje nawilżenie, by cera była gładka, miękka i czysta. EAU MICELLAIRE PURE jest równie delikatna, co skuteczna i odpowiada każdemu rodzajowi skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.


LEKKA PIANKA DO TWARZY
Cena: 139 zł Pojemność: 100 ml

Lekka pianka, która delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z problemami, jednocześnie nie zaburzając jej równowagi. Nie wysusza. Testowany dermatologicznie.


OCZYSZCZAJĄCA MASECZKA PRZYWRACAJĄCA RÓWNOWAGĘ
Cena: 179 zł Pojemność: 50 ml

Komfortowa maseczka wzbogacona naturalnymi składnikami aktywnymi połączonymi ze składnikiem o właściwościach przeciwzapalnych, wchłania nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Łagodnie oczyszcza, nie przesuszając i wyraźnie zwęża pory. Skóra jest zmatowiona i wygładzona, cera rozświetlona! Testowany dermatologicznie.


SOS KROSTY

Cena: 129 zł Pojemność: 20 ml

Świeży żel łączący właściwości antybakteryjne Wyciągu z kory Wierzby Czarnej z działaniem oczyszczającym
i immunostymulującym Wyciągu z Mikroalg. Szybka kuracja na krosty, czysta skóra. Testowany dermatologicznie.

START-HYDRA – prostota i skuteczność w produktach na dzień i na noc, które przywracają idealne i odpowiednie dla skóry nawilżenie oraz codziennie odbudowują barierę ochronną skóry.

Przesuszenie jest skutkiem kilku czynników zewnętrznych: klimatyzacji, ogrzewania, stylu życia, stresu, zmęczenia, zanieczyszczenia środowiska. Nawilżenie odpowiednio dobrane do rodzaju skóry jest podstawowym gestem anti-age, aby była ona rozświetlona, gładka i pełna blasku.

 

PIELĘGNACJA OIL-FREE PRZYWRACAJĄCA RÓWNOWAGĘ
Cena: 199 zł Pojemność: 50 ml

Lekka i płynna formuła z naturalnymi składnikami aktywnymi, które matują i regulują wydzielanie sebum, jednocześnie doskonale nawilżając skórę z problemami. Testowany dermatologicznie.


PIELĘGNACJA OCHRONNA PRZED ZANIECZYSZCZENIEM ŚRODOWISKA
Cena: 239 zł Pojemność: 50 ml

Posiada aksamitną teksturę i została wzbogacona naturalnymi składnikami aktywnymi o właściwościach antyoksydacyjnych i chroniących przed zanieczyszczeniem środowiska, które zapobiegają odwodnieniu. Skóra jest miękka, wypoczęta i sprężysta. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

 

NAWILŻAJĄCA MASECZKA OCHRONNA
Cena: 199 zł Pojemność: 50 ml

Komfortowa kremowa maseczka, która przy aplikacji zmienia się w żel. Zawiera naturalne składniki aktywne o właściwościach przeciwzapalnych i chroniących przed zanieczyszczeniem środowiska, które błyskawicznie koją i nawilżają. Idealna dla przywrócenia nawilżenia i odzyskania zdrowej cery. Najlepszy sojusznik w walce z negatywnymi skutkami życia w mieście. Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

Zobacz także