Home Pielęgnacja BARWA WZNAWIA PRODUKCJĘ MYDEŁ W PŁYNIE BALNEA

BARWA WZNAWIA PRODUKCJĘ MYDEŁ W PŁYNIE BALNEA

by trendy

Szacuje się, że codziennie dotykamy dłońmi swojej twarzy nawet kilkaset razy! Sprzyja to przenoszeniu wielu chorób, ale także osłabianiu bariery ochronnej skóry przez bakterie, a w konsekwencji jej nadmierne przesuszanie. Najważniejszym elementem profilaktyki jest systematyczne dbanie o higienę i częste mycie rąk. Sprzymierzeńcem w walce z drobnoustrojami znajdującymi się na naszej skórze, są specjalistyczne mydła i żele antybakteryjne. Dlatego też marka BARWA wznawia produkcję swojego sztandarowego, silnie oczyszczającego mydła w płynie oraz wprowadza do portfolio nowy antybakteryjny produkt – intensywnie działający żel.

Marka już w 2003 roku opracowała wyjątkową recepturę specjalistycznych produktów myjących z linii BALNEA MED, stworzonych dla osób zmagających się z najbardziej popularnymi problemami skórnymi. Teraz zostaje ona rozszerzona o produkty oczyszczające i bakteriobójcze.

Czym różni się specjalistyczny, oczyszczający żel od zwykłego mydła? Mydło podczas używania usuwa wszystkie bakterie, jednak nie zabezpiecza skóry dłoni przed ich ponownym pojawieniem. Natomiast żel antybakteryjny, dzięki zawartości między innymi kwasu mlekowego, sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na rozprzestrzenianie się drobnoustrojów.

 

SPECJALISTYCZNE MYDŁO W PŁYNIE doskonale czyści skórę, usuwając wszelkie zabrudzenia. Dzięki ekstraktowi z Szałwii lekarskiej działa:

  • antybakteryjnie
  • przeciwzapalnie
  • antyseptycznie

 

 

 

SPECJALISTYCZNY ŻEL DO RĄK:

  • Dokładnie oczyszcza i odświeża skórę dłoni,
  • działa bez użycia wody,
  • aktywy składnik drzewa herbacianego ma właściwości antybakteryjne,
  • ekstrakt z aloesu koi i łagodzi podrażnioną skórę chroniąc ją przed wysuszeniem.

Produkty są dostępne w sklepie internetowym Barwa, w sieciach handlowych oraz w sklepach tradycyjnych.

Zobacz także