Home Pielęgnacja Nuxuriance® Gold WYJĄTKOWE DZIAŁANIE PRZECIWSTARZENIOWE

Nuxuriance® Gold WYJĄTKOWE DZIAŁANIE PRZECIWSTARZENIOWE

by trendy

Po raz pierwszy marka NUXE naukowo udowodniła zmianę w postrzeganiu siebie, dzięki zastosowaniu nowej linii pielęgnacyjnej o wyjątkowym działaniu przeciwstarzeniowym z aktywnym kompleksem Oléoactif® pochodzącym z Róży Etlingery Wyniosłej.

OPATENTOWANA INNOWACJA OPARTA O WYCIĄGI ROŚLINNE O WYJĄTKOWYM DZIAŁANIU PRZECIWSTARZENIOWYM.
Wraz z upływem czasu, w organizmie zaczynają zwalniać procesy regeneracyjne komórek, następuje spowolnienie
mikrokrążenia i produkcji lipidów w naskórku. Wówczas wiele kobiet zauważa znaczną zmianę w swoim wyglądzie. Skóra staje się przesuszona, delikatniejsza i cieńsza. Cera jest poszarzała i potrzebuje większej dawki składników odżywczych, by odzyskać blask.

Komórki dwu-kwiatowe Szafranu i Bugenwilli – wyjątkowa skuteczność w regeneracji skóry. Komórki dwu-kwiatowe® stworzone w Laboratoriach NUXE, stanowią epicentrum zaawansowanej technologii. Aktywne cząsteczki kwiatu szafranu zostały zamknięte w formie kapsułek w cząsteczkach kwiatu bugenwilli, aby wzmacniać ich regeneracyjne działanie. Aktywny ekstrakt roślinny z Kwiatu Szafranu – szczególnie bogaty w polisacharydy i polifenole – jest aplikowany
w odpowiednich warunkach w ciągu od 12 do 48 godzin w Komórki Roślinne Bugenwilli. Te doskonale biokompatybilne komórki roślinne nie tylko odgrywają rolę wektora, ale są również znane ze swego bogactwa składników aktywnych (21 aminokwasów, 14 kwasów tłuszczowych, 6 witamin, 9 oligoelementów, białka, lipidy i cukry). Od leków najczęściej oczekujemy długotrwałego i precyzyjnego działania, dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. W analogiczny sposób wpływają opracowane w laboratoriach NUXE komórki dwu-kwiatowe®. Testy naukowe potwierdzają, że działają one w warstwie podstawnej naskórka, czyli w miejscu, gdzie zachodzą wszystkie procesy regeneracyjne. Przez 12 godzin stopniowo uwalniane są substancje aktywne, które stymulują produkcję nowych komórek skóry (1) dla widocznego efektu odnowy.
Kompleks odżywczo-regenerujący (wyciąg z Jiaogulana i Kwiatu Czystka) uzupełnia lipidy niezbędne dla utrzymania młodego wyglądu skóry.
Aby zaspokoić potrzeby suchej skóry osłabionej przez upływ czasu, Laboratoria NUXE wybrały innowacyjny kompleks zawierający ekstrakt z Jiaogulanu i Kwiatu Czystka. Ekstrakt z Jiaogulanu, rośliny bogatej w saponiny to azjatycki eliksir młodości. Pomaga on odbudowywać warstwę lipidową w naskórku, odpowiedzialną za młody wygląd. Kwiat Czystka to prawdziwa siła natury, zdolna przetrwać ekstremalne warunki. Dzięki zawartości silnie skoncentrowanych polifenoli (3 razy więcej niż w zielonej herbacie), ekstrakt chroni lipidy przed utlenianiem, wzmacniając barierę ochronną skóry.
Kompleks Oléoactif® z wyjątkowej Róży Etlingery Wyniosłej przywraca skórze niezrównany blask.
Laboratorium NUXE wybrało ekologiczną i ekskluzywną metodę do wyodrębnienia aktywnych cząsteczek z Kwiatu Róży Etlingery Wyniosłej, aby zmaksymalizować jej właściwości poprawiające mikrokrążenie. Łodyga, liście i płatki są suszone, a następnie zanurzane w oleju roślinnym, bogatym w niezbędne kwasy tłuszczowe. Mieszankę tą poddaje się następnie dynamicznemu i naturalnemu procesowi technologicznemu, bez użycia rozpuszczalników. Opatentowany przez Laboratoria NUXE, kompleks Oléoactif z Róży Etlingery Wyniosłej łączy w sobie 6 cennych cząsteczek aktywnych (3 polifenole,
3 kwasy tłuszczowe), których skuteczność została udowodniona na podstawie testu in vivo: aktywując mikrokrążenie skóry, przywraca blask cery.
(1) Test in vitro składników aktywnych

SIŁA PRZECIWSTARZENIOWA WIDOCZNA NA SKÓRZE
Satysfakcja potwierdzona przez kobiety (1). Natychmiastowo rozświetlona skóra jest w pełni odżywiona, odzyskuje komfort, elastyczność i gładkość. Dzień po dniu skóra jest coraz bardziej zregenerowana.
Skóra jest:
– intensywnie wypełniona 88%
– bardziej jędrna 88%
– wzmocniona
– zmarszczki są wygładzone.
Zwiększona gęstość skóry potwierdzona za pomocą metody ultradźwiękowej. (2)


PRZED                                      PO 28 DNIACH STOSOWANIA
WIDOCZNE ZWIĘKSZENIE GĘSTOŚCI SKÓRY
Skóra jest wyraźnie odżywiona i emanuje zdrowym wyglądem.
Jest piękniejsza i pełna życia.

… I JEST TO WYRAŹNIE ODCZUWALNE
Marka NUXE promuje dobre samopoczucie i emocje z nim związane, których efekty są natychmiastowo odczuwalne oraz widoczne na zewnątrz. Stanowi to znaczący postęp w dziedzinie kosmetycznej. NUXE po raz pierwszy naukowo udowadnia pozytywny wpływ stosowania kosmetyków z gamy Nuxuriance® Gold na postrzeganie siebie i samoakceptację, dzięki badaniom przeprowadzonym we współpracy z laboratorium neurologicznym.

(1) Test użytkowy przeprowadzony na 32 kobietach. Stopień satysfakcji mierzony w % natychmiastowo i po zastosowaniu Ultraodżywczego olejkowego kremu do twarzy przez 28 dni.
(2) Test instrumentalny przeprowadzony na 33 ochotnikach – uśrednione rezultaty po zastosowaniu Ultraodżywczego olejkowego kremu do twarzy przez 28 dni.

 

KORZYŚCI WYKAZANE PRZEZ NEUROBADANIA
Spersonalizowany test
Do potwierdzenia wpływu gamy Nuxuriance® Gold na różne aspekty dotyczące wyglądu, przeprowadzono dwuetapowy test: przed jego rozpoczęciem, a następnie 28 dni po. Badanie dotyczyło grupy kobiet w wieku od 60 do 75 lat.
I etap badania: wykonanie pisemnego testu psychometrycznego.
Każda kobieta wypełniła kwestionariusz zgodny z istniejącymi metodami naukowymi na temat samopostrzegania i akceptacji wyglądu.
II etap badania: wykonanie testu instrumentalnego, nagrany kwestionariusz ustny.
Kobieta, siedząc przed lustrem, miała za zadanie opisać swój wygląd zewnętrzny, a następnie wyobrazić sobie, jak zostałaby opisana przez osobę, która widzi ją po raz pierwszy.
Do analizy semantycznej oraz porównania odczuć kobiet na ich własne odbicie w lustrze przystąpili neurobadacze.
Dogłębnie wypowiedziane słowa używane przez kobiety do opisania siebie (klasyfikacja użytych słów i analiza
informacyjna: ilość, rodziny wyrazów, częstotliwość ich użycia…) zostały przez nich rozłożone na czynniki pierwsze.
Analizowali oni również głos (prozodię), mierząc jego intensywność (w decybelach) i podstawową częstotliwość
(w hercach). Te pomiary naukowe umożliwiły określenie poziomu „stresu”, odczuwanego przez kobiety
w konfrontacji z ich własnym odbiciem w lustrze.

Rezultaty badań
Po 28 dniach stosowania gamy Nuxuriance® Gold, analiza pisemnego testu wykazała znaczną poprawę samopostrzegania oraz zwiększoną satysfakcję z wyglądu zewnętrznego.
Analiza prozodii pokazała także spadek wokalnych wyznaczników stresu: kobiety bardziej zaakceptowały swój wizerunek.

Średnie wartości mierzone w %,

Analiza semantyczna wykazuje, że wyrażenia używane przez kobiety do opisywania siebie są również bardziej
pozytywne i jest ich więcej, a ich samoocena znacznie się poprawia.
Wszystkie 3 etapy badania wykazały pozytywną zmianę postrzegania siebie i samoakceptacji po 28 dniach
regularnego używania Nuxuriance® Gold. Dowiedziono, że kobiety czują się lepiej w swoim ciele i swobodniej
patrzą na siebie w lustrze na co dzień.

Nuxuriance® Gold to przyjemność płynąca z naturalnej pielęgnacji twarzy. Gama 4 produktów zawiera ponad 92% składników pochodzenia roślinnego o wyjątkowych konsystencjach (krem-olej, balsamy biomimetyczne, etc.), dające skórze poczucie komfortu.
Dzięki zawartości złotych mikrodrobinek rozświetlają cerę ciepłym, promiennym blaskiem.
Ich wyrafinowane zapachy łączą słodycz owocowych nut kwiatowych z piżmem.

 

ODŻYWCZE SERUM REWITALIZUJĄCE
Skóra sucha, osłabiona upływem czasu
30 ml/ około 252 PLN
Koncentrat życia
Serum o zmysłowej konsystencji, które wyraźnie poprawia gęstość skóry. Formuła wzbogacona o kwas hialuronowy pochodzenia roślinnego. Skóra jest gładsza, mocniejsza, odżywiona i promienna. Polisensoryczna, aksamitna konsystencja nadaje jedwabiste wykończenie, które w widoczny sposób poprawia wygląd skóry od pierwszej aplikacji.
Nałożyć kilka kropel serum na twarz, szyję i dekolt. Delikatnie rozsmarować na zewnątrz.

 

ULTRAODŻYWCZY OLEJKOWY KREM DO TWARZY
Skóra sucha, osłabiona upływem czasu
50 ml/ około 238 PLN
Niezbędny na dzień
Biomimetyczna konsystencja kremu pod postacią olejku roślinnego, natychmiastowo wchłania się w skórę. Każdego dnia wzmacnia ją i poprawia jej blask. Odżywiona i zregenerowana skóra jest rozświetlona już od pierwszej aplikacji. Dzień po dniu staje się bardziej promienna, a zmarszczki są wygładzone.
Podgrzej krem w dłoniach i delikatnie nakładaj opuszkami palców na twarz, szyję oraz dekolt po wcześniejszym zastosowaniu serum.

 

ODŻYWCZY BALSAM WZMACNIAJĄCY NA NOC
Skóra sucha, osłabiona upływem czasu
50 ml/ około 238 PLN
Pielęgnacja nocna
Balsam na noc wzbogacony masłem shea otula skórę miękkością i wygodą. Po przebudzeniu się ślady zmęczenia są zniwelowane, skóra wypoczęta i błyszcząca. Z każdą nocą, skóra jest mocniejsza, staje się gęstsza i bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.
Nakładaj wieczorem na oczyszczoną twarz, szyję i dekolt, po uprzednim nałożeniu serum.

 

ROZŚWIETLAJĄCY BALSAM POD OCZY
Skóra sucha, osłabiona upływem czasu
15 ml/ około 190 PLN
Golden Eye
Balsam o biomimetycznej konsystencji pod postacią olejku roślinnego, nasyconej złotymi mikrodrobinkami natychmiastowo rozświetla, odżywia i wygładza kontur oka. Dzień po dniu skóra wokół oczu jest wygładzona i zrewitalizowana. Balsam ma delikatny i wyrafinowany zapach.
Stosuj rano i / lub wieczorem pod oczy.

Zobacz także