Home Makijaż Rozwiń 100% swoich rzęs i bądź zjawiskowa

Rozwiń 100% swoich rzęs i bądź zjawiskowa

by trendy

Długie, pogrubione i ciemne rzęsy są marzeniem każdej kobiety. To dzięki nim spojrzenie zyskuje na wyrazistości, a oczy wydają się większe. Co więcej, piękne rzęsy dodają kobietom pewności siebie, a to ona decyduje o ich atrakcyjności. Lash Sensational od Maybelline New York, to maskara która powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających kobiet.

Nadaje rzęsom widocznego pogrubienia, a całemu spojrzeniu – hipnotyzującej głębi. Intensywny pigment tuszu i zaokrąglony kształt szczoteczki, podkreślą nawet krótkie i mało widoczne rzęsy. Dodatkowo, specjalnie opracowana, lekka formuła tuszu, nie skleja włosków i nie pozostawia na nich grudek.

Szczoteczka maskary Lash Sensational o zaokrąglonym kształcie dociera do każdego włoska. Umożliwia ich widoczne rozłożenie na całej linii oka oraz stopniowe budowanie coraz bardziej spektakularnego efektu, z każdą kolejną warstwą. Dla uzyskania najlepszego rezultatu, tusz należy aplikować dynamicznymi ruchami, delikatnie poruszając szczoteczkę z prawej do lewej strony.

Efekt wyrazistego wachlarza rzęs można osiągnąć dzięki nakładaniu kilku warstw po sobie. Należy jednak pamiętać, aby tusz na rzęsach nie wysychał pomiędzy kolejnymi aplikacjami.

Maybelline New York MNY MAKE UP LASH SENSATIONAL
Cena: 36,99

Zobacz także