Home Pielęgnacja Odświeżająca esencja tonizująca AMVI Cosmetics

Odświeżająca esencja tonizująca AMVI Cosmetics

by trendy

Talia „kosmetycznych kart” to nie tylko kremy, olejki czy peelingi, ale także preparaty do tonizowania skóry. To właśnie one płynnie łączą etap oczyszczania z docelową pielęgnacją i przywracają skórze naturalne pH. Dokładnie tak działa aktywna Odświeżająca esencja tonizująca od AMVI Cosmetics – lekka mgiełka pełna cennych składników odżywczych o energetyzującym cytrusowym zapachu.

Tonizowanie skóry to równie ważny, co często zapominany etap pielęgnacji. Zwracamy uwagę na prawidłowe, skuteczne, ale delikatne, oczyszczanie, regularnie złuszczamy martwy naskórek z pomocą peelingu, wklepujemy kremy, olejki i emulsje. A tonizowanie? Ono wielokrotnie jest pomijane, jako ta mniej istotna część codziennej pielęgnacji skóry. Tymczasem, by skóra była odpowiednio przygotowana na przyjęcie składników aktywnych choćby z kremu, powinna mieć odpowiednie pH, za co odpowiada właśnie produkt do tonizacji. Jest to tak istotne, ponieważ skóra ma z natury kwaśne pH niszczone przez kosmetyki do twarzy o zasadowym odczynie. Naruszone pH to zaś usunięta naturalna bariera ochronna skóry w postaci płaszcza wodno-lipidowego. W efekcie skóra staje się podatna na infekcje i niedoskonałości. Prawidłowy kwaśny odczyn działa natomiast antybakteryjnie i należy go przywrócić. Ponadto tonizowanie odświeża, rewitalizuje i pomaga wydobyć blask cery, aby wyglądała na świeżą i wypoczętą. Ta wielozadaniowość daje produktowi do tonizacji tytuł asa w rękawie pielęgnacji. W gamie kosmetyków AMVI Cosmetics tym asem jest Odświeżająca esencja tonizująca.

Promotor blasku

 Odświeżająca esencja tonizująca AMVI Cosmetics o wielowymiarowym działaniu przyniesie ulgę spragnionej skórze, przywracając jej odpowiednie pH. Znajdziemy w niej:

  • grejpfruta, który nawilża, działa jako promotor blasku, rewitalizuje i odświeża skórę;
  • miętę pieprzową o działaniu odświeżającym i relaksującym, antyoksydacyjnym i ściągającym;
  • aloes łagodzący podrażnienia, kojący i regenerujący skórę;
  • trokserutynę, znaną z właściwości przeciwzapalnych i łagodzenia podrażnień.

 

Relaks dla skóry

Ta lekka mgiełka dostarcza cennych składników i sprawia, że cera jest rozświetlona, a jej cytrusowy zapach relaksuje i koi zmysły. Esencję warto rozpylać bezpośrednio na skórę twarzy i szyi przy pomocy atomizera lub przemywać skórę za pomocą płatka kosmetycznego nią nasączonego. Mgiełka ma wiele zastosowań – sprawdzi się jako produkt do odświeżenia w ciągu dnia, utrwali makijaż, spełni rolę toniku lub bazy pod krem. A bez względu na to, w jakim celu zostanie użyta, zapewni:

  • odświeżenie i nawilżenie,
  • złagodzenie podrażnień i zaczerwienień,
  • przywrócenie naturalnego blasku skórze,
  • działanie odprężające.

 

Piękno ma wiele odsłon…

… i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak’n’Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1% z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi. Pielęgnujesz – Pomagasz. Po prostu!

Odświeżająca esencja tonizująca, sugerowana cena 31,99 zł/100 ml

 Produkty AMVI Cosmetics dostępne są w wybranych sklepach i drogeriach internetowych.

 

Instagram: https://www.instagram.com/amvicosmetics/

Facebook: https://www.facebook.com/amvicosmetics

Zobacz także