Home Pielęgnacja Piękno na nowy rok z przełomowym laserem P.L.E.A.S.E.® Professional

Piękno na nowy rok z przełomowym laserem P.L.E.A.S.E.® Professional

by trendy
Nowy rok większość z nas powitało postanowieniami, wśród których prawie zawsze znajduje się choć jeden punkt dotyczący wyglądu. Czemu jednak tak wielu z nas porzuca marzenia, które trafiają cyklicznie na noworoczną listę?

Szybkie tempo życia i brak czasu na rekonwalescencję to najczęstsze przyczyny porzucania noworocznych planów. W tym roku z pomocą  przychodzi nam najnowocześniejsze osiągnięcie laseroterapii ostatnich dekad. Laser P.L.E.A.S.E.® Professional łączący skuteczność laseroterapii z jednoczesnym podaniem substancji aktywnych do głębokich warstw skóry w trakcie jednego zabiegu. Unikalna technologia zastosowana w tym przełomowym laserze zapewnia niezwykle naturalny wygląd i… maksymalnie 48h rekonwalescencji!
Wraz z wybiciem dwunastej i wystrzałem fajerwerków obiecujemy sobie, że zrobimy w tym roku coś dla siebie. Jednak wraz z upływem kolejnych dni zapał powoli mija. Zwłaszcza, że otaczająca nas szaruga nie nastraja pozytywnie. Nie zapominajmy jednak, że zima to doskonały moment na… zabiegi medycyny estetycznej! Przyniosą one doskonałe rezultaty i pozwolą nam powitać z nowym wyglądem i nową energią kolejne dni. Jeśli wpiszemy taki zabieg na listę noworocznych postanowień mamy pewność, że kolejne podsumowanie roku będzie owocne!
2020 rokiem postanowień… bez wymówek!
Oczywiście jak w przypadku każdego postanowienia nawet zabieg może wywołać potencjalne wymówki. Tu z pomocą przychodzi Wam futurystyczna technologia, która od kilku miesięcy dostępna jest także w Polsce! Mowa o unikalnym w skali światowej laserze P.L.E.A.S.E.® Professional, który pozwala na połączenie laseroterapii z jednoczesnym podaniem substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Potrzebujecie więcej argumentów? Ta wyjątkowa technologia stworzona została przez najlepszych specjalistów w Europie. Jej pierwotnym przeznaczeniem było podawanie przez skórę leków pacjentom z chorobami skórnymi. Efekty były tak znakomite, że postanowiono wykorzystać laser także w medycynie estetycznej. Efekty? Są naturalne, i spektakularne! A rekonwalescencja? Trwa maksymalnie dwie doby!

Piękno na miarę indywidualnych potrzeb
Jeśli wybierzecie się na zabieg laserem P.L.E.A.S.E.® Professional czeka na Was ogromne spectrum możliwości. Pomoże on w walce z przebarwieniami, zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi i rumieniem, rozszerzonymi naczynkami, a także w zabiegach wymagających większej ingerencji jak podniesienie owalu twarzy, napięcie skóry, a nawet w przypadku tak delikatnego obszaru jak skóra wokół oczu. Można go zastosować także na pozostałe obszary ciała. Parametry lasera lekarz dostosowuje do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta. Efekt potęguje użycie substancji aktywnych, a tu macie do dyspozycji kilka interesujących wariantów. Możecie zdecydować się na intensywną regenerację skóry przy użyciu osocza bogatopłytkowego lub na jej skuteczne nawilżenie dzięki kwasowi hialuronowemu. W przypadku cery wymagającej odbudowy możecie skorzystać z dobrodziejstw aminokwasów, a także zregenerować skórę przy pomocy witamin. Lekarz pomoże Wam dobrać substancję idealną do waszych potrzeb.
Niezwykła skuteczność dzięki nowoczesnej technologii 
Suplementacja składników aktywnych podczas zabiegu z laserem P.L.E.A.S.E.® jest ponad 100-krotnie skuteczniejsza niż w przypadku metody transdermalnej. Dzieje się tak ponieważ ultranowoczesna technologia zastosowana w tym urządzeniu z jednej strony nie karbonizuje naszej tkanki dzięki jego pulsacyjnej pracy, a z drugiej pozwala mu tworzyć w skórze mikropory zajmujące zaledwie od 1% do 15% obszaru objętego zabiegiem.Dzięki temu można od razu podać do głębokich warstw skóry substancję aktywną i zmaksymalizować jej wchłanianie. Ta sama cecha lasera pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny maksymalizując efekt zabiegu i przyspiesza proces jej regeneracji pozabiegowej zajmujący maksymalnie 2 dni. Dzięki temu jeśli zdecydujecie się na zabieg w okolicach weekendu poniedziałek przywitacie nowym wyglądem. 
Gdzie wykonać zabieg:

Zobacz także