Home Inne trendyUroda Piękno na żądanie

Piękno na żądanie

by trendy

Beauty on demand to nowy trend i nowa kategoria, która rewolucjonizuje branżę beauty na całym świecie. Koncept powstał w USA dekadę temu. Aktualnie w dobie pandemii, usługi realizowane w domu Klienta, stają się coraz bardziej popularne i pożądane. W momencie kiedy tak ważna jest dbałość o bezpieczeństwo, a w niektórych przypadkach nawet potrzeba ograniczania spotkań i wyjść, taka forma korzystania z ważnych nadal usług beauty, staje się idealnym rozwiązaniem.

Na naszym rynku pionierem usług beauty on demand jest platforma www.wellme.com.pl, odpowiadająca na potrzeby aktywnych, żyjących w biegu kobiet i ich rodzin, które oszczędność czasu, wygodę oraz bezpieczeństwo cenią ponad wszystko.

W Wellme świadczone są usługi wyłącznie z dojazdem do klienta. Komfort i poczucie bezpieczeństwa jest więc większe niż w stacjonarnym salonie, gdzie rotacja klientów jest znacznie większa i trzeba nieustannie odkażać pomieszczenie. Dezynfekcja i sterylność to już standard. Wellme, poszło o krok dalej, weryfikując stan zdrowia stylistów każdego dnia i przygotowując ich tak, aby przeprowadzić usługę nawet na środku ogrodu czy tarasu.

Dużą zaletą usług Wellme jest  możliwość zadbania podczas jednej wizyty o całą rodzinę, dostosowując pakiet beauty do indywidulanych potrzeb.

„Uważam, że przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, beauty on demand nabierze dużo większego znaczenia globalnie, a my, jako konsumenci, dostrzeżemy, jakie przewagi może nam zaoferować w stosunku do stacjonarnych salonów.” mówi Anna Grabkowska-Chlebek, Wellme Director w Orbico Beauty.

By zamówić stylistę Wellme wystarczą 3 proste kroki:

Wejdź na stronę www.wellme.com.pl

Wybierz usługę i wskaż lokalizację.

Zarezerwuj dogodny termin i wybierz stylistę.

Styliści Wellme pracują od 7.00 rano do 24.00 wieczorem, 7 dni w tygodniu. Profesjonalna załoga Wellme została przeszkolona i wyposażona tak aby spełniać najwyższe wymagania bezpieczeństwa.

Zobacz także