Home Pielęgnacja PREZENT LAST MINUTE NA DZIEŃ CHŁOPAKA

PREZENT LAST MINUTE NA DZIEŃ CHŁOPAKA

by trendy

Każdy dzień, aby uszczęśliwić ukochaną osobę i obdarować ją drobiazgiem jest dobry, szczególnie, jeśli towarzyszy temu wyjątkowa okazja. Najbliższa już niebawem, bo już we wtorek, 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. To idealny moment aby zadbać o swojego brodacza, mola książkowego, gamera, sportowca czy gadżetowego freaka i sprawić mu prezent-niespodziankę. Nie masz pomysłu? Nic nie szkodzi! Szwedzka marka FOREO, którą możesz kojarzyć z produktów high-tech do oczyszczania twarzy przygotowała propozycje prezentów, które mogą być pomocne.

Tak jak wyjątkowy jest charakter Twojego wybranka, tak samo pielęgnacja męskiej skóry musi być unikatowa i dopasowana do jej specyficznych potrzeb. FOREO wie o tym doskonale projektując urządzenia w eleganckim, luksusowym wydaniu, które nie tylko idealnie wpisują się w wystrój męskiej łazienki, ale przede wszystkim działają!

 

LUNA 3 MEN
Męska skóra wymaga kompleksowego działania – LUNA 3 MEN to najnowsza szczoteczka do twarzy od FOREO, która w precyzyjny sposób dba o jej potrzeby: przygotowuje do komfortowego golenia, zapobiega starzeniu, a przede wszystkim głęboko oczyszcza skórę. To wszystko sprawia, że produkty, które już ma na półce i których używa Twój prezentowy wybranek lepiej zadziałają. LUNA 3 MEN przedłuża też żywotność maszynki do golenia – usuwa zanieczyszczenia i martwy naskórek, które kumulując się na jej ostrzu szybciej ją tępią. Idealne rozwiązanie, zaoszczędzone pieniądze i świetny design w jednym!

 

 

 

UFO 2
Jeśli chłopak, którego chcesz obdarować prezentem poza pielęgnacją lubi też klimaty Sci-Fi, a motyw z Archiwum X do tej pory ma ustawiony jako budzik, ten gadżet z pewnością mu się spodoba. UFO 2, bo tak nazywa się to futurystyczne urządzenie, to najbardziej technologicznie zaawansowana pielęgnacja maskami na świecie. Niech nie zwiedzie Cię jego miły kolor i zgrabna wielkość. UFO kryje w sobie potężną moc spektrum światła LED, pulsacji sonicznych oraz termo- i krioterapii, dzięki czemu z powodzeniem zastępuje kilka urządzeń. Skraca też czas zabiegu, a nakładane nim maseczki bardzo szybko się wchłaniają, nie pozostawiając tak znienawidzonego przez większość panów tłustego filmu na twarzy. Efekty po użyciu UFO widoczne są natychmiast, dlatego nie zdziwi nas, jeśli zaczniesz podkradać je z półki chłopaka.

 

——-

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście – marka co roku
wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie – gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze – misja zakończona.

Zobacz także