Home Pielęgnacja PREZENTY (PRZED)ŚWIĄTECZNE

PREZENTY (PRZED)ŚWIĄTECZNE

by trendy

Coraz bliżej święta!! Przetestuj swoje umiejętności obdarowywania. Najlepiej na sobie samej  wybierając coś, co jest: naturalne, ekologiczne, a jednocześnie rozpieszcza zmysły i skórę! NUXE przedstawia zestawy, które przyprawią Cię o dreszcze rozkoszy jeszcze przed Gwiazdką.

Miłość do kalendarzy adwentowych i świątecznych zestawów nie mija z wiekiem. Zmienia się tylko to, że jako dorosła osoba kupujesz te wypełnione niespodziankami kosmetycznymi, a nie czekoladą. Marka NUXE przygotowała kolekcję kultowych produktów w odświętnych, ekologicznych, kartonowych opakowaniach – bez plastiku i w 100% nadających się
do recyklingu. Coś dla Ciebie, coś dla planety – sprawiedliwie prawda? Bez względu na to, który zestaw wybierzesz, gwarantujemy, że zadowolisz i ciało i zmysły. NUXE wie najlepiej jak połączyć obie te sfery.

Kalendarz adwentowy

24 olśniewające niespodzianki to Kalendarz adwentowy, z którym od 1 grudnia będziesz odliczać dni do Gwiazdki. Możesz też otworzyć wszystkie okienka naraz i cieszyć się jak dziecko z 24 miniaturek najlepszych produktów NUXE.
Cena sugerowana: 354 PLN w aptekach

Miodowy Zestaw Rêve de Miel®

Sama słodycz, czyli zestaw NUXE Rêve de Miel® dla wszystkich uzależnionych od miodowych zapachów i przekonanych
o pielęgnującej skuteczności tego składnika.
Cena sugerowana: 176 PLN w aptekach

Zestaw 4 mini olejków Huile Prodigieuse®

Cztery razy tak! Ten zestaw zawiera wszystkie 4 wersje kultowego, wielozadaniowego olejku Huile Prodigieuse®. Próbuj, mieszaj, rozpieszczaj się!
Cena sugerowana: 70 PLN w aptekach

 

Zestaw Bestsellery Huile Prodigieuse®

“Świętna” trójca – bestsellery Huile Prodigieuse® do ust i twarzy oraz kultowy, wielofunkcyjny suchy olejek do pielęgnacji skóry i włosów. Jest też druga wersja tego zestawu: w różowej opcji i z kwiatowym bukietem zapachowym.
Cena sugerowana: 105 PLN w aptekach

Zestaw Legendarny Zapach Prodigieux®

Ależ to pachnie! Zniewalający zapach perfum Prodigieux® i trzy wersje olejku Huile Prodigieuse® do odżywczej pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów.
Cena sugerowana: 198,80 PLN w aptekach

Zestaw Po Prostu Prodigieuse®

Miłość od pierwszego spotkania. Legendarny zapach i niezwykła skuteczność w postaci suchego olejku, olejku pod prysznic, perfum i aromatycznej świecy – wszystko z linii Prodigieuse®. Albo w wersji różowej i kwiatowe – Huile Prodigieuse® Florale. Nie musisz wybierać – kto powiedział, że nie można kochać ich obu naraz?
Cena sugerowana: 176 PLN w aptekach

Zobacz także