Home Pielęgnacja Profesjonalny opatrunek dla dłoni Extra Soft SOS od Eveline Cosmetics w wersji XL

Profesjonalny opatrunek dla dłoni Extra Soft SOS od Eveline Cosmetics w wersji XL

by trendy

Zmieniająca się temperatura i czynniki zewnętrzne nie wypływają korzystanie na skórę naszych dłoni. Dlatego każdego dnia wymaga ona szczególnej i intensywnej pielęgnacji. Aby mieć pewność doskonałej ochrony dłoni warto sięgnąć po krem-opatrunek Extra Soft SOS od Eveline Cosmetics. Teraz krem dostępny jest w opakowaniu XL i ma udoskonaloną formułę!

Dłonie są naszą wizytówką, a więc ich wygląd powinien pozostać nienaganny, a skóra nawilżona i wygładzona. Kluczem do pięknych dłoni jest regularne stosowanie kremu do rąk, który skutecznie o nie zadba. Intensywnie regenerujący krem-opatrunek do rąk Extra Soft SOS Eveline Cosmetics jest dla dłoni jak opatrunek – chroni oraz błyskawicznie nawilża i odżywia skórę dłoni. Dzięki zastosowaniu przełomowej receptury i składników, takich jak: kwasu hialuronowego, UREA 5%, lanoliny, gliceryny, d-panthenolu, alantoniny i witaminy E, krem Extra Soft SOS to niezawodna i natychmiastowa pomoc nawet dla najbardziej zniszczonych, szorstkich i przesuszonych dłoni. Obecnie formuła kremu została wzmocniona lanoliną, która silnie nawilża suchą skórę.

Lekka konsystencja sprawia, że krem szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia nieprzyjemnej lepkości. Natomiast dzięki nowemu opakowaniu z pompką możemy cieszyć się przyjemną i łatwą aplikacją, a pojemność XL pozwoli zachować krem na dłużej.

Cena:  13,99 zł / 200 ml

Zobacz także