Home Pielęgnacja Pielęgnacja na miarę XXI wieku z Play Skin

Pielęgnacja na miarę XXI wieku z Play Skin

by trendy

W czasach, którym towarzyszy ciągły pęd, kobieta XXI wieku w ostatniej chwili znajduje czas na manicure, masaż czy peeling całego ciała…. Często wieczorna pielęgnacja ogranicza się do szybkiego prysznicu, demakijażu i wklepania kremu. Zawrotne tempo życia sprawia, że czasami brakuje czasu na rozszerzoną pielęgnację, a także dłuższą wizytę w salonie.

Teraz to już nie problem!

Jeżeli trudno jest Ci znaleźć czas na wyjście do kosmetyczki, bo ciągła praca, spotkania, nadgodziny albo jesteś mamą na pełen etat… Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne! Stwórz gabinet u siebie w domu dzięki maskom Play Skin aktywowanym…. smartfonem!

Czym są maski Play Skin? 

To rewolucyjne maseczki na twarz, o działaniu pielęgnacyjnym, które już po 10 minutach oferują zaskakujące efekty, jak po wyjściu z gabinetu. Play Skin oferuje efektywność hydrożelowej maseczki upiększającej ze stymulującym i rozluźniającym efektem mikroprądów, o bardzo niskim natężeniu.

Jaki jest skład żelowej maski Play Skin?

Podstawowymi składnikami maski do twarzy są herbata chińska (Camellia Sinensis) o działaniu przeciwstarzeniowym, nawilżającym, łagodzącym i antybakteryjnym. Przeciwdziała wolnym rodnikom, zawiera witaminy, kwas hialuronowy dla efektu napięcia i nawilżenia oraz koenzym Q10, który jest naturalnym antyoksydantem.

Jak przebiega zabieg?

Jeśli chcesz rozpocząć zabieg z maską Play Skin usiądź wygodnie w domu. Następnie nałóż maskę, do której podłączone zostały elektrody, uruchom swój smartfon i pozwól działać mikroprądom :-). Na koniec zabiegu zastosuj krem Play Skin® z kwasem glikolowym i teprenonem o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych.

Jak działa maska Play Skin?

Mikroprądy o bardzo niskim natężeniu są nieinwazyjne i nieodczuwalne. Oddziałują na poziomie komórkowym oraz wzmacniają i liftingują mięśnie twarzy. Równocześnie wzmacniają działanie i przenikalność przeciwstarzeniowych składników aktywnych maski hydrożelowej. Działanie mikroprądów w połączeniu z maską, to maksymalne odżywienie, nawilżenie i witalizacja skóry, która po zabiegu odzyskuje jędrność, elastyczność i blask.

Efekt?

  • PRZYWRÓCENIE PRAWIDŁOWEGO NAPIĘCIA MIĘŚNI TWARZY dzięki Camellia Sinensis,
  • DOTLENIENIE I NATYCHMIASTOWE WYGŁADZENIE SKÓRY dzięki koenzymowi Q10,
  • NATYCHMIASTOWY EFEKT LIFTINGU dzięki kwasowi hialuronowemu.

Co jeszcze możemy dla siebie zrobić?

Twoja skóra odwdzięczy się Tobie, jeżeli będziesz pamiętać o wysypianiu się, aktywności fizycznej i nawadnianiu od wewnątrz – pij dużo wody w ciągu dnia! Unikaj stresu i otaczaj się ludźmi, którzy dobrze wpływają na Twoje samopoczucie. Taki zestaw w połączeniu z maskami Play Skin spowolni proces uciekającego czasu!

Więcej informacji i sklep internetowy: www.playskin.pl

Dołącz do naszych Social Media: https://www.facebook.com/PlaySkinPolska/

Zobacz także