Home Włosy Przygotuj się na nowy trend w koloryzacji włosów! Zostań COOL BRUNETTE Z L’ORÉAL PARIS!

Przygotuj się na nowy trend w koloryzacji włosów! Zostań COOL BRUNETTE Z L’ORÉAL PARIS!

by trendy

Marzysz o naturalnym looku? Chcesz stworzyć swój niepowtarzalny image? Podążasz za trendami w urodzie? A może to początki Twojej przygody z koloryzacją i potrzebujesz produktów, dzięki którym z łatwością zmienisz kolor i podkreślisz piękno swoich włosów? Z pomocą przychodzi marka L’Oréal Paris z kolekcją pięciu wyjątkowych, chłodnych brązów Casting Crème Gloss Cool Brunette!

Ostatnim z etapów koloryzacji jest aplikacja nawilżającej odżywki z olejkiem kokosowym, która podkreśla piękno brązowych włosów, nadaje im miękkość i zmysłowość oraz wyjątkowy połysk.

Jeżeli chcesz odświeżyć kolor swoich włosów albo pofarbować je po raz pierwszy – koloryzacja pielęgnacyjna Casting Crème Gloss to idealny produkt dla Ciebie! Dzięki przejrzystej instrukcji, prostym wskazówkom oraz wygodnemu aplikatorowi, bez trudu poradzisz sobie z koloryzacją w warunkach domowych, a proces farbowania stanie się czystą przyjemnością! Efekt koloryzacji utrzymuje się aż do 28 myć oraz zapewnia optymalne pokrycie siwych włosów.

Dlatego jeśli marzysz o chłodnym, naturalnie wyglądającym kolorze pełnym wyrazistych refleksów wybierz jeden z odcieni z kolekcji Casting Crème Gloss Cool Brunette.

Mała zmiana, wielki efekt. Ponieważ jesteś tego warta!

Casting Creme Gloss Cool Brunette
Rekomendowana cena detaliczna: 28,99zł

Zobacz także