Home PielęgnacjaTwarz Sposoby na oczyszczenie skóry LA PRAIRIE

Sposoby na oczyszczenie skóry LA PRAIRIE

by trendy

Prawidłowe oczyszczanie skóry, to coś na co w ostatnim czasie kładziemy nacisk i zwracamy szczególną uwagę. Jednak każdy z nas ma inną cerę i inne upodobania jeśli chodzi o formę preparatów do tego służących. Marka La Prairie wychodzi naprzeciw zróżnicowanych oczekiwań klientów i oferuje trzy różne preparaty, dzięki którym nasza skóra będzie oczyszczona, wygładzona oraz zrelaksowana.


FOAM CLEANSER
to delikatna, aktywowana w wodzie pianka, która delikatnie dokładnie i skutecznie oczyści i nawilży skórę, jednocześnie rozpuszczając i usuwając makijaż oraz powierzchniowe i środowiskowe zanieczyszczenia. Naturalne ekstrakty roślinne stanowią sedno oczyszczająco-kojącej formuły, która pozostawia skórę odświeżoną i gładką. To najbardziej uniwersalny produkt oczyszczający La Prairie idealny dla każdego rodzaju skóry.
Cena: 348 zł/ 125 ml

 

PURYFYING CREAM CLEANSER to krem oczyszczający, bogaty w naturalne składniki zmiękczające, wyjątkowo delikatny i rozpuszczalny w wodzie. Został stworzony, by efektywnie usuwać makijaż – nawet ten wyjątkowo trwały – oraz inne zanieczyszczenia, zmiękczając i wygładzając skórę.
Cena: 348 zł/ 200 ml

 

SUPREME BALM CLEANSER to delikatny balsam, który pod wpływem ciepłej wody przekształca się w olejek usuwający wszystkie zanieczyszczenia. Rozpuszcza makijaż, a także usuwa zanieczyszczenia i brud, zapewniając delikatne i dokładne oczyszczenie całej twarzy. Delikatny środek czyszczący z antyoksydantami
i aktywnymi środkami nawilżającymi, które pozostawiają skórę czystą i miękką. Supreme Balm Cleanser został dodatkowo wzbogacony o Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, który dostarcza skórze energii
i pomaga zachować jej naturalny proces odnowy. Stanowi część odprężającego, wieczornego rytuału.
Cena: 611 zł/ 100ml

Zobacz także