Home Pielęgnacja ReVival Biologiczna Odnowa

ReVival Biologiczna Odnowa

by trendy

Starzenie się skóry to naturalny proces, który dotyczy każdej z nas. W początkowych jego etapach różnice w wyglądzie są mało zauważalne. Jednak upływający czas sprawia, że skóra staje się mniej jędrna, mniej elastyczna, pojawiają się zmarszczki, czego konsekwencją jest pogorszenie się również wyglądu naszej skóry.

Jak dbać o skórę, by zapobiegać oznakom starzenia? Jakie stosować kosmetyki?

W odpowiedzi na te pytania firma AVA Laboratorium opracowała linię kosmetyków ReVival Biologiczna Odnowa. To ultra odmładzające formuły kosmetyków, które kompleksowo zapobiegają procesowi starzenia oraz redukują jego widoczne oznaki. Podstawą linii jest innowacyjny odmładzający tripeptyd (hamuje produkcję destrukcyjnych białek przyspieszających starzenie oraz działa odmładzająco):

 • redukuje zmarszczki mimiczne
 • zapobiega powstawaniu nowych
 • wygładza skórę
 • poprawia owal twarzy
 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny

oraz wyjątkowo aktywne składniki:


W skład linii ReVival Biologiczna Odnowa wchodzi 5 kosmetyków:

 • Aktywnie regenerujący krem do twarzy
 • Głęboko odżywczy krem do twarzy
 • Silnie nawilżający krem do twarzy
 • Wygładzający krem pod oczy
 • Serum przeciwzmarszczkowe

 

AKTYWNIE REGENERUJĄCY KREM DO TWARZY
Krem do twarzy i szyi dla skóry dojrzałej

Zawarta w kremie nowatorska formuła kompleksu roślinnych komórek macierzystych i odmładzającego tripeptydu (hamuje produkcję destrukcyjnych enzymów przyspieszających starzenie, redukuje zmarszczki, wygładza skórę, poprawia owal twarzy) aktywnie przeciwdziała procesowi starzenia.  Dodatkowo komórki macierzyste wzmacniają odnowę skóry, przyspieszają jej regenerację, poprawiają jędrność i elastyczność. Działanie regeneracyjne kremu wzmacnia olej arganowy, regenerujący płaszcz hydro-lipidowy olej z pestek winogron oraz odmładzająca witamina E.
Cena:  40,68 zł / 50 ml

 

 

GŁĘBOKO ODŻYWCZY KREM DO TWARZY
Innowacyjna formuła kompleksu ciekłokrystalicznych ceramidów i odmładzającego tripeptydu stymuluje skórę do biologicznej odnowy i odmłodzenia.

Ceramidy, dzięki swojej unikalnej budowie, wnikają w warstwę naskórka przywracając odpowiedni poziom jędrności, elastyczności i nawilżenia. Dodatkowo regulują przenikanie substancji odżywczych przez skórę, wygładzają zmarszczki. Zawarty w kremie Tripeptyd:

 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
 • remodeluje owal twarzy,
 • wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych

Działanie odżywcze wzmacniają oleje i masła roślinne
z: orzechów drzewa masłowego, makadamia i słodkich migdałów
, bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe Ω 3 i 6 oraz witaminy A i E.

Cena: 42,58 zł  / 50 ml

 

SILNIE NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY
Pionierska formuła kompleksu czynnika nawilżającego i odmładzającego tripeptydu pobudza skórę do biologicznej odnowy i redukcji procesu starzenia.

Substancja nawilżająca zawarta w kremie zatrzymuje wodę w naskórku, zapewniając mu jędrność i elastyczność. Tripeptyd wygładza zmarszczki mimiczne i zapobiega powstawaniu nowych, zapewnia efekt remodelingu owalu twarzy. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz zabezpiecza je przed degradacją.

Kwas hialuronowy wzmacnia działanie nawilżające, tworzy film ochronny, zabezpiecza przed parowaniem wody w naskórku. Dodatek naturalnego oleju winogronowego wzmacnia barierę hydro-lipidową skóry, pozostawiając ją miękką i sprężystą.

Cena:  42,58 zł / 50 ml

 

WYGŁADZAJĄCY KREM POD OCZY

Aktywnie wygładzający krem pod oczy na bazie formuły ProEye. Kompleks liposomalny witaminy C i kolagenu zapewnia intensywne odżywienie regenerację i nawilżenie. Tripeptyd odmładzający redukuje zmarszczki mimiczne, wygładza i ujędrnia naskórek, a zawarte w kremie naturalne oleje delikatnie natłuszczają wrażliwą skórę pod oczami zapewniając równowagę lipidową. Skóra wokół oczu staje się elastyczna i gładka, a zmarszczki zostają zredukowane.

Cena: 36,90 zł  / 15 ml

 

SERUM PRZECIWZMARSZCZKOWE

Nowoczesna formuła Intensive zawiera kompleks liposomów kolagenowych oraz odmładzający tripeptyd, który stymuluje skórę do aktywnej odnowy biologicznej. Eliminuje kumulowanie się białek pro starzeniowych. Remodeluje owal twarzy, wygładza zmarszczki mimiczne i zapobiega powstawaniu nowych. Kolagen zamknięty w mikroliposomach silnie wiąże wodę w naskórku i pozostawia skórę jędrną, zregenerowaną i nawilżoną. Wraz z tripeptydem wnikają w głąb naskórka, efektywnie działając w miejscu powstawania zmarszczek. Bogaty w kwasy AHA ekstrakt z kiwi przyspiesza regenerację oraz poprawia koloryt skóry.

Cena:  36,90 zł / 15 ml

 

Kosmetyki AVA dostępne są w wybranych drogeriach oraz w sklepie online ava-kosmetyki.pl

Zobacz także