Home Makijaż Rzęsy do nieba challenge!

Rzęsy do nieba challenge!

by trendy

Skoncentrowane serum stymulujące wzrost rzęs – ReveLash marki Eveline Cosmetics, to produkt po, który powinna sięgnąć każda wielbicielka niebotycznie długich, naturalnych rzęs. Niezwykle skuteczny składnik odżywki BIMATOPROST uważany jest obecnie za najefektywniejszy związek stymulujący wzrost rzęs. Produkt został przebadany przez specjalistów pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności jego działania, uzyskując pozytywne opinie!

ReveLASH Serum do rzęs

Aktywne serum stymulujące wzrost rzęs to innowacyjna formuła z zaawansowanymi technologicznie składnikami, gwarantująca olśniewające efekty. Zawiera składnik aktywny, który podczas całego cyklu życia rzęs pobudza ich wzrost, wyraźnie poprawiając długość, gęstość, grubość, wytrzymałość i nasycenie pigmentem. Ponadto skutecznie spowalnia proces ich wypadania. Produkt został przebadany w laboratorium J.S. Hamilton International przed i po  jego użyciu, gdzie otrzymał pozytywną ocenę skuteczności i bezpieczeństwa!

  • BIMATOPROST – uważany jest obecnie za najefektywniejszy związekstymulujących wzrost rzęs, przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosków.
  • BIOTINOYL TRIPEPTIDE intensywnie wzmacnia włókna i cebulki rzęs,
    zwiększa syntezę keratynocytów, dzięki czemu efektywnie kondycjonuje włoski, sprawiając, że są silne i jedwabiste.
  • EKSTRAKT Z GRANATU głęboko nawilża, odżywia i odbudowuje rzęsy, wzmacniai chroni ich kolor.

SPEKTAKULARNE REZULTATY POTWIERDZONE BADANIAMI*:

Radykalna poprawa gęstości rzęs – 89%
Wyraźne wydłużenie rzęs – 85%
Rzęsy znacząco pobudzone do wzrostu – 86%

Badanie zostało przeprowadzone przez wykwalifikowanych lekarzy dermatologów i okulistów na zlecenie J.S. Hamilton International dla firmy Eveline Cosmetics. Na wybranej grupie kobiet przez okres 8 tygodni sprawdzano skuteczność i bezpieczeństwo produktu. Wyniki badań wykazały, że odżywka do rzęs ReveLash jest wyjątkowo skuteczna a także bardzo dobrze tolerowana przez skórę powiek i oczy.

Zobacz także