Home Pozostałe NOWOŚĆ! Supreme Balm SAMARITÉ w nowej odsłonie

NOWOŚĆ! Supreme Balm SAMARITÉ w nowej odsłonie

by trendy

Na początku pokochały go instargramerki, a w ślad za nimi tysiące Polek. Urzekł je swoją wszechstronnością i bogatym składem pozbawionym wody. Supreme Balm SAMARITÉ na nowo zdefiniował pojęcie kosmetycznego minimalizmu, a teraz… wkracza na rynek w poręcznym mini opakowaniu o pojemności 15 ml. Od teraz możemy mieć zawsze ten wielozadaniowy superkosmetyk przy sobie!

Zimą, gdy nasza skóra zmaga się z niskimi temperaturami i niekiedy także silnym wiatrem, który dodatkowo ją wysusza, powinniśmy mieć zawsze pod ręką kosmetyk, który pomoże szybko przywrócić jej komfort. W tej roli doskonale sprawdzi się Supreme Balm SAMARITÉ, dzięki któremu w ekspresowym tempie zabezpieczymy i zregenerujemy usta, dłonie czy policzki, a nawet plączące się na wietrze końcówki włosów. Wszystko dzięki jego wyjątkowemu składowi, w którym znalazły się aż 33 starannie wyselekcjonowane zioła zamknięte w ultrawydajnej i ultraskoncentrowanej formule pozbawionej wody. Ta unikalna kompozycja składników aktywnych uczyniła z Balmu wielofunkcyjnego superbohatera skóry, który dzięki nowemu mini opakowaniu może towarzyszyć nam wszędzie w naszej torebce!

Czy może być jeszcze lepiej? Zbudowana w 99% w oparciu o naturalne składniki aktywne kompozycja Balmu sprawia, że produkt wyjątkowo skutecznie i szybko zespala się ze skórą. Po nałożeniu na nią kosmetyk pod wpływem jej ciepła zwiększa swoją objętość co nie tylko ułatwia jego rozprowadzenie, ale jednocześnie czyni go niezwykle wydajnym. Po wmasowaniu w skórę wchłania się dwa razy szybciej niż zwykły balsam nie pozostawiając tłustego filmu. Dodając do tego możliwość zastosowania go na całe ciało warto zaopatrzyć się także w pełnowymiarową wersję kosmetyku, która zimą pomoże nam przywrócić skórze doskonały wygląd i kondycję.

SAMARITÉ Supreme Balm 15 ml sugerowana cena: 29,99 zł
SAMARITÉ Supreme Balm 90 ml sugerowana cena: 89,99 zł

Więcej informacji oraz e-sklep na www.samarite.eu

Zobacz także