Home Pielęgnacja Słoneczna NOWOŚĆ – linia Jantar SUN

Słoneczna NOWOŚĆ – linia Jantar SUN

by trendy

Esencja bursztynowa połączona z aktywną formułą niezawierającą składników pochodzenia zwierzęcego to główne składniki najnowszych multifunkcyjnych, w 100% wegańskich kosmetyków słonecznych nowej generacji. Taki skład czyni z JANTAR SUN pierwszą w Polsce wegańską linię do ochrony przeciwsłonecznej na bazie bursztynu. Dzięki niej w bezpieczny sposób uzyskamy piękny odcień skóry ciesząc się beztroskim opalaniem.

Bursztyn to niezwykły i jedyny kamień szlachetny pochodzenia roślinnego oraz naturalny antyoksydant, stymulujący mechanizmy naprawcze w skórze i dodający jej energii. Właśnie dlatego esencja bursztynowa stanowi podstawę skuteczności wegańskich kosmetyków JANTAR SUN. Dzięki zawartości fotostabilnych organicznych oraz mineralnych filtrów kosmetyki zapewniają cztery poziomy ochrony przeciwsłonecznej, przeciwdziałając promieniom: UVA, UVB, VL oraz IR. Wielozadaniowe receptury oraz wodoodporne i piaskoodporne formuły ułatwiają nam użytkowanie produktów  pozostawiając jedynie… beztroskę wakacji!

W linii JANTAR SUN znajdziemy:

Bursztynowy ochronny krem do twarzy SPF 50
Produkt zawiera esencję bursztynową oraz formułę anti-aging działającą przeciw foto i termostarzeniu. Ten  lekki i łatwy w aplikacji kosmetyk idealnie nadaje się pod makijaż. Idealny dla każdego rodzaju cery.
Sugerowana cena: 19,99 zł/ 50 ml

Bursztynowy wodoodporny balsam do opalania SPF 15
Satynowa i lekka konsystencja kosmetyku nadaje się do stosowania zarówno na suchą jak i mokrą skórę. Dzięki termoaktywnemu kompleksowi ujędrniającemu, który aktywowany zostaje przez ciepło ciała, produkt zalicza się do kategorii 2 w 1: ochrona i modelowanie sylwetki.
Sugerowana cena: 19,99 zł/ 200 ml

Bursztynowe wodoodporne mleczko do opalania SPORT SPF 50+
Oparty o esencję bursztynową krem oferuje wysoką ochronę dla aktywnych. Kosmetyk wykazuje odporność na pot, ścieranie, wodę i piasek. Jego lekka konsystencja wchłania się szybko i lnie lepi. Produkt można stosować na suchą lub mokrą skórę.
Sugerowana cena: 25,99 zł/ 200 ml

Bursztynowa ochronna woda termalna do opalania SPF15
Kosmetyk stanowi połączenie esencji bursztynowej z wodą termalną oraz filtrami przeciwsłonecznymi. Jego postać ultralekkiej mgiełki ochronnej skutecznie odświeża i jednocześnie nawilża dostarczając skórze składniki mineralne.
Sugerowana cena: 23,99 zł/ 200 ml

Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 dla dzieci i dorosłych
Wodoodporna i piaskoodporna formuła oparta na esencji bursztynowej możliwa do stosowania na mokra lub suchą skórę to propozycja ochrony i nawilżenia skóry dla całej rodziny już od 3 roku życia.
Sugerowana cena: 24,99 zł/ 200 ml

Bursztynowa wodoodporna emulsja do opalania dla dzieci SPF 50+
Bardzo wysoka ochrona przeznaczona dla najmłodszych z formułą opartą o esencję bursztynową oraz aktywator witaminy D. Umożliwia aplikację na suchą i mokrą skórę.
Sugerowana cena: 26,99 zł/ 200 ml

Bursztynowe mleczko nawilżające po opalaniu dla dzieci i dorosłych
Uniwersalna formuła do twarzy i ciała idealna dla członków całej rodziny od 3 roku życia, zawiera w sobie 10% soku z aloesu oraz pantenol. Dzięki temu natychmiastowo chłodzi i koi rozgrzana skórę.
Sugerowana cena: 16,99 zł/ 200 ml

Bursztynowa kojąca mgiełka po opalaniu
Zawarta w mgiełce esencja bursztynowa przedłuża i podkreśla opaleniznę, a formuła ze złotym pyłem pomaga ją rozświetlić. Kosmetyk zawiera 5% ekstraktu z alg oraz alantoinę dzięki czemu błyskawicznie koi podrażnienia.
Sugerowana cena: 14,99 zł/ 200 ml

Zobacz także