Home Makijaż Starlight Glow Palette od marki Arbonne

Starlight Glow Palette od marki Arbonne

by trendy

Pełen blasku wygląd nie z tego świata – czy to możliwe? Z paletką Starlight Glow od marki Arbonne uchwycisz oszałamiający, świetlisty blask za pomocą wielofunkcyjnych pudrów. Możesz je wykorzystać jako rozświetlacz, róż, bronzer i produkt do konturowania twarzy. To idealny produkt do damskiej torebki.

Marzysz o makijażu, który pielęgnuje Twoją skórę nawilżającymi składnikami pochodzenia roślinnego? Dodatkowo o produkcie, który przeciwdziała starzeniu, uwydatniając Twoje naturalne piękno? Idealną propozycją będzie magiczny Starlight Glow Palette, który łączy w sobie 4 kosmetyki do makijażu. Dzięki temu zawsze możesz mieć go ze sobą.

Paleta zawiera 4 wielofunkcyjne pudry w odcieniach inspirowanych niebem, które mogą być używane jako bronzer, rozświetlacz, róż lub produkt do konturowania twarzy. Jeśli chcesz uzyskać mieniący się efekt wykorzystaj rozświetlacz i róż, (Twilight, Moonstone lub Stardust), aby kości policzkowe wyglądały na uniesione. Gdy zastosujesz Stardust lub Twilight pod łukiem brwiowym – osiągniesz wrażenie uniesionych brwi. Natomiast jeśli chcesz bardziej zaakcentować kości policzkowe – sięgnij po Meteor.

Kluczowe składniki i ich zalety:

  • nasiona ogórka
  • witamina E
  • wyciąg z liści malwy

Cena: 275 zł
Pojemność: 24 g

Zastosuj Meteor do konturowania zagłębień policzków, górnej i bocznej części czoła oraz linii szczęki, aby zdefiniować i zaakcentować swój wygląd. Zastosuj Twilight jako bronzer na kości policzkowe. Zastosuj Moonstone jako róż na policzki lub w miejscach, gdzie zwykle go nakładasz. Zastosuj Stardust jako rozjaśniacz na górną częśc kości policzkowych, łuk brwiowy, wewnętrzny kącika oka, wierzchołek nosa i łuk Kupidyna (zagłębienie na środku górnej wargi).

Produkt jest bezglutenowy, dostępny przez: www.arbonne.com

Zobacz także