Home Pielęgnacja Vinoperfect Redukuje wszystkie rodzaje przebarwień

Vinoperfect Redukuje wszystkie rodzaje przebarwień

by trendy

Przebarwienia zajmują trzecie po utracie jędrności i trądziku miejsce na liście problemów kobiecej skóry(1).W roku 2005 firma Caudalie opracowała naturalne remedium: Serum Rozjaśniające Przebarwienia Vinoperfect. Ten skuteczny, a zarazem naturalny produkt, numer 1 we francuskich aptekach(2), zwalcza przebarwienia każdego rodzaju na każdej skórze, nawet najwrażliwszej.

Różne rodzaje skóry

Kolor skóry zależy od zawartego w naskórku barwnika: melaniny. Jej całkowita ilość determinuje zabarwienie skóry. Skóra ciemna zawiera więcej melaniny niż jasna. Dlatego każdy z nas od urodzenia ma inny kolor skóry. Typy pigmentacji zostały podzielone na 6 kategorii fototypów według klasyfikacji Fitzpatricka. Rodzaj skóry określa się według kryterium jej natychmiastowej reakcji na ekspozycję na słońce.

 

Różne rodzaje przebarwień

Przebarwienia słoneczne i starcze

Kto? Najbardziej narażone są osoby o skórze azjatyckiej i kaukaskiej (fototypy od 2 do 4).

Kiedy? W wyniku ekspozycji na słońce, zwłaszcza po ukończeniu 40 lat.

Gdzie? Na twarzy, dekolcie, ramionach, dłoniach.

 

Przebarwienia  hiperpigmentacyjne

Kto? Osoby o każdym rodzaju skóry, zwłaszcza najciemniejsze fototypy (od 3 do 6).

Kiedy? Po epizodzie zapalnym (trądzik, blizna).

Gdzie? Zazwyczaj w dotkniętej trądzikiem strefie T.

 

Przebarwienia hormonalne i melazma zwana również maską ciążową

Kto? Najbardziej narażone są kobiety oraz najciemniejsze fototypy (od 4 do 6).

Kiedy? Po zmianie poziomu hormonów (ciąża, leczenie, stosowanie antykoncepcji).

Gdzie? Na twarzy, symetrycznie na kościach policzkowych i czole.

 

Skuteczność Serum Rozjaśniającego Przebarwienia Vinoperfect została klinicznie udowodniona na wszystkich sześciu fototypach skóry oraz na wszystkich rodzajach przebarwień. Dzięki składowi, który nie działa fotouczulająco, produkt nadaje się do każdej – nawet najwrażliwszej – cery. Jest odpowiedni również dla kobiet w ciąży i karmiących.

Głównym składnikiem tego bestsellerowego produktu jest winiferyna – substancja opatentowana przez laboratoria Caudalie(5). Ten naturalny przeciwutleniacz polifenolowy zawarty w soku z winorośli reguluje proces pigmentacji i ogranicza nadprodukcję melaniny.

Serum Rozjaśniające Przebarwienia Vinoperfect: 30 ml – 188,20 PLN

 

(1) Badanie Ipsos/Caudalie na 2500 kobiet w wieku od 20 do 60 lat przeprowadzone w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Portugalii. (2) IQVIA — Pharmatrend International — Rynek produkt w rozjaśniających w aptekach we Francji — YTD czerwiec 2021 — pod względem wartości. (3) Źródło wewnętrzne na podstawie 2021 Sell-In. (4) Badanie kliniczne, ocena dermatologiczna, 65 kobiet, 91% ochotniczek, 56 dni. (5) Wyłączny patent Caudalie nr FR0208694.

Zobacz także