Home Pielęgnacja  Wegańska kąpiel w perfumach z LaQ

 Wegańska kąpiel w perfumach z LaQ

by trendy

Czego pragną kobiety? Najczęściej kilku chwil dla siebie! Wie o tym doskonale marka LaQ, która proponuje im wyjątkowy żel pod prysznic, który uprzyjemni paniom chwilę spokoju i relaksu zapachem luksusowych perfum.

Dodatkowo żel delikatnie oczyści ciało, ujędrni, nawilży i odżywi skórę. A co z panami? Czy o nich marka zapomniała? Nic podobnego. Im proponuje pachnący dzikością i ekskluzywnymi męskimi perfumami żel z ekstraktem z dębu.

Legendy głoszą, że egipskie piękności kąpały się w mleku. Za to kocica LaQ od mleka woli perfumy. I to takie, których zapach wydobywa z kobiet ich największe atuty – zmysłowość, dzikość, tajemniczość, seksapil i elegancję. Właśnie taki aromat roznosi się podczas kąpieli z dodatkiem wegańskiego żelu dla prawdziwych kocic – silnych, zdecydowanych, zmysłowych i znających swoją wartość. Jednocześnie zmywa z nich wszelkie trudy dnia codziennego pozwalając się w pełni zrelaksować i nabrać energii do działania. Przy tym wszystkim żel bazuje na łagodnych substancjach myjących pochodzenia roślinnego. Znajdziemy w nim także kompleks składników nawilżających oparty m.in. o: mocznik, witaminę B3, kwas mlekowy, inozytol i będący odpowiednikiem naturalnego czynnika nawilżającego (NMF), który wzmacnia barierę ochronną skóry. Efektów dopełnia ekstrakt z piwonii pozostawiający skórę doskonale ujędrnioną i odżywioną niczym u prawdziwej bogini.

A jak wyglądałaby kąpiel z… dzikiem? Kontrastowo! Z jednej strony otoczyłby nas zapach ekskluzywnych perfum, a z drugiej o naszą skórę zadbały by łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego. Co jeszcze by na nas czekało? dodatek gliceryny i ekstraktu z kory dębu zapewniający odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Po prostu, dzika przyjemność!

Sugerowana cena żelu z kocicą: 22 zł
Sugerowana cena dzikiego żelu: 22 zł

Do nabycia w HEBE i na www.laq.pl

Zobacz także