Home Inne trendyKuchnia Wielkanocne inspiracje z marką Fyrklövern

Wielkanocne inspiracje z marką Fyrklövern

by trendy

Wraz z nadejściem wiosny, wyczekujemy Świąt Wielkanocnych i tego niezwykle przyjemnego czasu, w którym podczas spotkań rodzinnych będziemy mogli skosztować wykwintnych potraw. Baby, mazurki, kolorowe jaja i przepyszny barszcz biały w oprawie luksusowej porcelany marki Fyrklövern będą smakować jeszcze lepiej! Z okazji Świąt Wielkanocnych marka Fyrklövern przygotowała świąteczne aranżacje, będące niezwykłą inspiracją do przygotowania dekoracji.

Dwie odsłony zastawy MAGIC GARDEN i MAGIC GARDEN WHITE od Fyrklövern inspirują do przygotowania przepięknych, wiosennych aranżacji Wielkanocnego stołu! Porcelana autorstwa znanego, norweskiego florysty Finna Schjolla i projektantki Anny Handell zachęca do łączenia wzorów i kolorów! Dzięki niej sami możemy stać się projektantami w swoim domu.

 

CELEBRATION – porcelana o lekko falistym kształcie z ręcznie nanoszonymi platynowymi zdobieniami zachwyca subtelnością i elegancją. Idealna do klasycznych aranżacji Wielkanocnego stołu! W oprawie srebrnych sztućców i roślinnych dodatków będzie wyglądać niezwykle luksusowo. Serwety w odcieniach szarości przepięknie współgrają z delikatną porcelaną CELEBRATION! Doskonałą ozdobą stołu będą kwiaty finezyjnie ułożone w kubeczkach! Taki trik z pewnością zachwyci gości! Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć sezonowych kwiatów! Tulipany, forsycje, hiacynty czy żonkile w błękitnych i różowych odcieniach będą przepięknie współgrać z Serwisem CELEBRATION.

VICTORIA to porcelana, która została zaprojektowana z okazji ślubu szwedzkiej księżniczki. Delikatna forma i romantyczny wzór z 18-karatowego złota, który wije się niczym wstęga sprawiają, że zastawa stanowi doskonałą bazę do przygotowania świątecznych aranżacji Wielkanocnych. Zabawne pisanki, kolorowe babeczki i sezonowe kwiaty w niebieskich i różowych odcieniach stworzą przepiękny klimat wiosennego stołu!

 

Zastawa DIAMOND zdobiona 18-karatowym złotem to doskonały wybór na Wielkanocne ucztowanie!
Wyrafinowane dekory subtelnie wydobywają urok porcelany nadając aranżacji niezwykłego luksusu.
Liczne kwiaty, stroiki i przede wszystkim złote jaja dopasowane do sztućców z kolekcji DIAMOND
pomogą stworzyć przepiękną atmosferę świąt.

 

Zastawa MOMENTS została zaprojektowana, aby celebrować pasję życia oraz niekończącą się miłość do rodziny.
Czas Wielkanocy to wyjątkowy moment, który daje wyraz tym wspaniałym uczuciom, a piękna porcelana i odświętnie przystrojony stół zapewniają im elegancką i doniosłą oprawę. Porcelanę MOMENTS charakteryzuje ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł. Tak romantyczne połączenie będzie idealnym pomysłem na wielkanocną dekorację!

 

Aranżacja wielkanocnego stołu to wyjątkowo ważny element wspólnego świętowania!
Warto zaplanować zawczasu koncepcję i stworzyć przepiękną stylizację odpowiednią do uroczystości.
Serwis SONJA – to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Będzie idealną bazą do wielkanocnych dekoracji.

 

Serwis POLSKA 100 to stylowa, dekorowana 18-karatowym złotem i prawdziwą platyną zastawa, która została stworzona na pamiątkę 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości! Stanowi idealny wybór na nakrycie świątecznego stołu podczas Wielkanocy.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl i www.pieknyserwis.pl.

—-
Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku. Przez ponad czterdzieści lat firma ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości, projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów, z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.

Zobacz także