Home Pielęgnacja Wiosenno-letnie nowości Iwostin SOLECRIN

Wiosenno-letnie nowości Iwostin SOLECRIN

by trendy

Przyszła wiosna, a z nią coraz cieplejsze, słoneczne dni. Najczęstsze problemy skóry, które wtedy zaczynają się pojawiać, to większa ekspozycja ciała i twarzy na promieniowanie UV. Można temu zapobiegać, poprzez stosowanie innowacyjnych i skutecznych preparatów, dostosowanych do potrzeb skóry w tym okresie.

Mamy małych dzieci wiedzą, że ochrona skóry dzieci przed promieniowaniem słonecznym to absolutna konieczność. LEKKA EMULSJA OCHRONNA DLA DZIECI SPF 50+ IWOSTIN SOLECRIN jest przeznaczona dla dzieci od 6. miesiąca życia.

Zawiera połączenie filtrów organicznych i mineralnych, dodatkowo filtr immunologiczny Antileukine 6®, dla wzmocnienia równowagi hydrolipidowej skóry i maksymalizacji ochrony wrażliwej i skłonnej do alergii skóry dziecka. Dodatkowo witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Zapewnia nie tylko wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, ale również nawilża i odżywia. Szybko się wchłania, nie pozostawiając białych śladów na ubrankach. Emulsja ma wysoki stopień tolerancji dla skóry, jest wodoodporna.

Pojemność: 100 ml, Cena: ok. 44 zł. Cena ostatecznie kształtowana jest na poziomie apteki.

 

Marka Iwostin na sezon wiosenno-letni 2020 poleca również znane już i doceniane przez konsumentów preparaty specjalistyczne IWOSTIN SOLECRIN:

 

Krem ochronny dla skóry tłustej, trądzikowej SPF 50+ Iwostin Solecrin Purritin

Krem jest przeznaczony do bardzo wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV skóry mieszanej oraz tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych. Dzięki unikalnej formule (Physiogenyl®, Dry Flo® PC , Witamina E, Pantenol) zapewnia wielopłaszczyznowe działanie: chroni przed promieniowaniem UVA i UVB, chroni komórki skóry, reguluje wydzielanie sebum oraz działa matująco. Zawiera kompozycję filtrów organicznych i mineralnych oraz Antileukine 6® – substancję, która chroni komórki od wewnątrz wzmacniając naturalny system przeciwsłonecznej obrony skóry.

Pojemność: 50 ml, cena:  50 zł

  

Krem na przebarwienia SPF 50+ Iwostin Solecrin Lucidin

Dzięki kompleksowi składników aktywnych, zapewnia bardzo wysoką ochronę skóry wrażliwej, z tendencją do powstawania przebarwień, szczególnie podczas ekspozycji słonecznej. Składniki zawarte w preparacie skutecznie wyrównują kolorty skóry, oraz rozjaśniają już istniejące przebarwienia. Dzięki bardzo wysokiej ochronie UV, zmniejszają ryzyko powstawania nowych zmian.

Substancje aktywne: Dermawhite® NF LS, kwas ferulowy z wyciągiem z rośliny Waltheria Indica, kwas glukonowy kwas cytrynowy, Pronalen Sensititve Skin, witamina E, kompleks filtrów UV.

Pojemność: 50 ml, cena:  52 zł

 

 Krem ochronny SPF 50+Iwostin Solecrin Capillin

Krem ochronny zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (SPF50+) skóry naczynkowej. Chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami, wzmacnia naczynka krwionośne, zapobiegając ich pękaniu. Dzięki zawartym w preparacie składnikom aktywnym Trokserutyna i Neutrazen hamuje powstawanie rumienia, zwiększa elastyczność i napięcie naczyń krwionośnych oraz długotrwale zmniejsza nadwrażliwość skóry. Jego przyjemna
i nietłusta konsystencja nie powoduje uczucia pozostawiania tłustej warstwy na skórze, preparat nie zatyka porów.

Substancje aktywne: Trokserutyna, Neutrazen, Tinosorb®S, Avobenzone, Tinosorb®M, Antileukine 6®, Dwutlenek tytanu

Pojemność: 50 ml, cena:  58 zł

 

Krem BB SPF 50+ Iwostin Solecrin

Zawiera połączenie filtrów organicznych i mineralnych, które pochłaniają promieniowanie UVA i UVB. Wg rekomendacji dermatologów, skuteczna ochrona przeciwsłoneczna powinna polegać na stosowaniu filtrów mineralnych i organicznych jednocześnie, ze względu na ich odmienne właściwości. Preparat zawiera dodatkowo filtr immunologiczny Antileukine 6®, w celu maksymalizacji ochrony skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Dodatkowo witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Zastępuje użycie podkładu i kremu z filtrem, jest lekki i nie obciąża skóry. Może być stosowany po zabiegach kosmetologicznych, poza sezonem letnim. Jest niekomedogenny, nie zatyka porów, może być stosowany pod puder.

Pojemność: 30 ml, cena: ok. 40 zł

 

Spray ochronny dla dzieci SPF 30 Iwostin Solecrin

Jest przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia. Zapewnia nie tylko wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, ale również nawilża i odżywia delikatną skórę dziecka. Szybko się wchłania, nie pozostawiając białych śladów na ubrankach. Jest wodoodporny.

Pojemność: 150 ml, cena: ok. 42 zł

Zobacz także