Home Włosy Włosy miękkie jak jedwab z Cece MED SILK

Włosy miękkie jak jedwab z Cece MED SILK

by trendy

Pielęgnacja włosów w okresie jesieni i zimy wymaga od nas staranniejszego dobierania składników aktywnych. Nie tylko powinny one nawilżyć wysuszone zimnym wiatrem pasma, ale jednocześnie ochronić je przed wysoką temperaturą podczas suszenia i modelowania włosów, a jednocześnie pomagać zapobiegać ich elektryzowaniu pod czapką. Jeden składnik jest w stanie zapewnić nam takie działanie, jednocześnie nie obciążając nawet bardzo cienkich włosów – mowa o jedwabiu, który znajdziemy w specjalistycznych kosmetykach z linii Cece MED SILK. Dla jeszcze lepszego efektu towarzyszą mu: mleczko quinoa, olej kokosowy, ceramidy oraz DEEP REGENERATION COMPLEX.

Kuracja jedwabiem to odpowiedź na problemy włosów suchych i zniszczonych, ale nie tylko. Mogą go stosować bowiem posiadaczki każdego rodzaju włosów. Ten wyjątkowy składnik od lat nie traci na popularności ze względu na doskonałe rezultaty jakie zapewnia. Czyli? Szybko i skutecznie nawilża i regeneruje nasze pasma jednocześnie ich nie obciążając. Zapewnia włosom piękny blask i niezwykłą miękkość, a w trakcie ich modelowania chroni włosy przez wysoką temperaturą przeciwdziałając ich elektryzowaniu. Ta ostatnia właściwość stanowi dla wielu z nasz wybawienie w sezonie jesienno-zimowym gdy do łask wracają czapki. Właśnie dlatego na jego bazie powstała jedna z linii produktów marki Cece of Sweden, która w profesjonalny sposób przywróci naszym włosom doskonałą kondycję. Jedwabiowi towarzyszą w niej:

  • DEEP REGENERATION COMPLEX – to zaawansowane formuła stanowiąca unikalne połączenie składników o działaniu głęboko regenerującym i odżywczym, dzięki której włosy odzyskują blask, gładkość oraz zdrowy wygląd. Stanowi ona także natychmiastowy ratunek dla włosów suchych i zniszczonych.
  • CERAMIDY – działające niczym bariera wodno-komórkowa, dzięki czemu wzmacniają włosy, jednocześnie zwiększając ich regenerację i odbudowę.
  • OLEJ KOKOSOWY – który dzięki zawartości cennych substancji odżywczych chroni włosy przed uszkodzeniem oraz utratą protein z ich włókien.
  • MLECZKO QUINOA – chroni włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi oraz utrzymuje właściwy poziom nawilżenia włosa.

W skład linii CECE MED SILK LINE wchodzą:

  • Szampon, który jednocześnie regeneruje i delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy sprawiając, że włosy odzyskują połysk i zdrowy wygląd oraz doskonale przygotowuje je do dalszej pielęgnacji. Cena: 29,99 zł/ 300 ml
  • Odżywka uzupełniająca działanie szamponu przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych, które potrzebują dawki odżywienia w codziennej pielęgnacji. Dzięki unikalnej kompozycji czynników aktywnych wzmacnia włosy, daje poczucie nawilżenia oraz pozostawia je miękkie w dotyku. Cena: 29,99 zł/ 300 ml
  • Serum sprawdzające się doskonale w pielęgnacji końcówek, które zapobiega ich rozdwajaniu i pozostawia włosy miękkie w dotyku. Cena: 17,99 zł/ 20 ml

Zobacz także