Home Pielęgnacja Wonderful Night piękniej nocą!

Wonderful Night piękniej nocą!

by trendy

Stosujesz na noc serum BE CEUTICALS L.A.A. 20% i budzisz się piękna. Skóra jest gładka, miękka w dotyku, zmarszczki i drobne linie mniej widoczne.

Serum BE CEUTICALS L.A.A.20% zawiera rewolucyjną formułę odmładzającą skórę nocą, składającą się z witaminy C 20% i tripeptydów. Witamina C pobudza proces produkcji kolagenu oraz pomaga zmniejszyć uszkodzenia powstałe w wyniku działania wolnych rodników. Tripeptydy zastosowane w serum zwiększają działanie przeciwzmarszczkowe kwasu askorbinowego, stymulują syntezę kolagenu w fibroblastach oraz wpływają na elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

pojemność: 35 ml
cena: 210 zł

Produkty BE CEUTICALS dostępne są na stronie www.be-ceuticals.com.pl, w klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, gabinetach dermatologicznych oraz kosmetologicznych, hotelach spa & wellness.

Więcej na: be-ceuticals.com.pl

BE CEUTICALS to szwajcarska marka kosmeceutyków, których formuły opierają się na sprawdzonych dermatologicznie substancjach aktywnych, takich jak: kwas askorbinowy (wit. C), kwas hialuronowy, kolagen, czy ceramidy. Wysokie, ale bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej, stężenie składników stymuluje procesy regeneracyjne skóry, zwiększa jej odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz opóźnia procesy starzenia się skóry.

Zobacz także