Home Makijaż Makijaż cery wrażliwej – czyli jak sobie radzić z atopowym zapaleniem skóry?

Makijaż cery wrażliwej – czyli jak sobie radzić z atopowym zapaleniem skóry?

by trendy

Makijaż dla skóry atopowej, niezwykle wrażliwej i skłonnej do podrażnień to nie lada wyzwanie. Cera posiadaczki atopowego zapalenia skóry często jest przesuszona, miejscami zaczerwieniona i pozbawiona blasku. Czy zatem ta problematyczna alergia wiąże się z całkowitym zakazem makijażu? Poznaj kilka wizażyowych sztuczek, które pozwolą w skuteczny, bezpieczny sposób zatuszować skórne problemy.

Aby wyjaśnić problematyczne zagadnienie makijażu posiadaczek atopowego zapalenia skóry marka Golden Rose nawiązała współpracę z popularną, zdolną wizażystką, charakteryzatorką i vlogerką Karoliną Zientek. Dzięki kolaboracji powstał film instruktażowy, w którym wyjaśniane są odpowiednie techniki makijażu. Wizażowe sztuczki, umożliwiające stworzenie nieskazitelnego, modnego looku u osoby z wyjątkowo wymagającą, wrażliwą skórą, zostały zaprezentowane przy użyciu kosmetyków marki Golden Rose.

Na uwagę zasługuje fakt, że brand czynnie wspiera wszystkie kobiety w różnych momentach ich życia i pomaga im odnaleźć w sobie piękno, a także stawić czoła nowym wyzwaniom.

Film przedstawia sposoby na wykonanie make up’u uwzględniającego problemy cery z AZS, tj. tuszowanie zaczerwienień i niedoskonałości, nadawanie cerze blasku czy ujednolicanie kolorytu, a to wszystko za sprawą produktów marki.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i poznania technik profesjonalistów.

https://www.youtube.com/watch?v=s6o7QDuxDCc

Zobacz także