Home Pielęgnacja Wybór zawsze należy do Ciebie, czyli jesteś Kobietą, jesteś Awesome!

Wybór zawsze należy do Ciebie, czyli jesteś Kobietą, jesteś Awesome!

by trendy

Każda z nas jest inna, ale na swój sposób wyjątkowa. Awesome Cosmetics pragnie przypomnieć kobietom, że bez względu na wiek, kolor skóry czy rozmiar garderoby, jesteśmy unikalne, wspaniałe i nieidealnie idealne. Jesteśmy Awesome!

Piękno nie zna ograniczeń, prawda? Należy celebrować naszą różnorodność i siłę indywidualności. Awesome Cosmetics pragnie zachęcić kobiety do docenienia swojej unikalności. Dzień Kobiet był impulsem do celebracji różnorodności, akceptacji swojego ciała i samych siebie. To idealny moment, by zastanowić się nad tym, co jest dla nas ważne, które cechy w sobie cenimy.

W Awesome Cosmetics wierzymy, że każda kobieta jest wyjątkowa. Nieidealnie idealna. Piękna taka, jaka jest na co dzień. Po prostu Awesome, ale co to tak naprawdę znaczy? Dla każdej z nas pewnie coś innego, dlatego stworzyłyśmy nasz mały awesome alfabet!


Awesome jak Asertywna.
Nie zadowalasz się półśrodkami? Słusznie, bo każda z nas powinna podejmować decyzje zgodnie ze swoim sumieniem. Wybór zawsze należy do Ciebie, a jak wybierać to to, co najlepsze. W Awesome Cosmetics tworzymy świat piękna dla kobiet świadomych i wybierających naturalne rozwiązania pielęgnacyjne. Stawiamy na efekty i głęboko wierzymy, że to właśnie naturalności i skuteczności oczekują od swoich codziennych kosmetyków współczesne kobiety.

AWesome jak Wierna swoim przekonaniom.
Każda z nas ma prawo do zmiany zdania, ale jak już dokonamy wyboru to zwykle wytrwale tkwimy przy swoim. W Awesome Cosmetics mamy podobnie – wytrwale zmierzamy… w kierunku piękna! Od niedawna pomagają Wam w tym dwie linie pielęgnacyjne – nawilżająca i przeciwzmarszczkowa. Jedna zapewnia skórze “łyk” optymalnych składników odżywczych – od dzień dobry po dobranoc, a druga każdego dnia poprawia stan skóry, ale też dba o Twoje samopoczucie.

AwEsome jak Emocjonalna.
Radość, strach, ekscytacja, ciekawość, gniew, złość. Nie ma złych emocji i wszystkie są potrzebne, bo pomagają nam przystosowywać się do tego, co nas otacza. Pamiętaj jednak, że wszystko, co czujesz, czuje też Twoja skóra. W Awesome Cosmetics staramy zadbać o to, co najlepsze dla Was obu – dzięki temu możesz pielęgnować to, co piękne i dobre, i dla Ciebie, i dla Twojej skóry. Wierzymy, że czuć się pięknie we własnej skórze możemy zawsze gdy mamy na to ochotę!

AweSome jak Silna.
Pamiętaj, za każdą silną kobietą, stoi ona sama. Nasza siła nie przejawia się bowiem tylko w odważnych decyzjach czy stanowczości, ale także w umiejętności okazania czułości i delikatności. I właśnie tak powinnaś opiekować się i pielęgnować swoją skórę. Czule. Bo to, jak ona się czuje, wpływa na to, jak Ty się w niej czujesz. Dlatego też w Awesome nie obiecujemy niemożliwego, ale możliwie najlepiej dbamy o to, żeby wygląd i kondycja Twojej cery uległy poprawie. I wierzymy, że nowoczesność jak najbardziej może czerpać siłę z delikatności!

AwesOme jak Otwarta na zmiany.
To naturalne, że boimy się nowych rzeczy. W końcu wszystko, co nieznane wydaje się od razu zapowiadać niebezpieczeństwo. Gdy zaczynasz odczuwać niepokój przypomnij sobie, że nawet drobne zmiany, potrafią przynieść ogromne efekty! I to właśnie na efektach koncentrujemy się w Awesome. – skupiamy się na szczególe, bo wiemy, że to w nim najlepiej widać siłę marki; mówimy szczerze i bezpośrednio: jesteśmy rzetelni, niczego nie ukrywamy. Głęboko wierzymy, że to właśnie dzięki naturalności i otwartości pomagamy Wam spełnić indywidualne oczekiwania związane z codzienną pielęgnacją w naszym świecie piękna.


AwesoMe jak Marzycielska.
Nasz umysł potrafi tworzyć najbardziej nieprawdopodobne scenariusze, prawda? Ale to właśnie wtedy, gdy choć na chwilę oderwiemy się od codziennych problemów, mogą zrodzić się najlepsze pomysły. W Awesome Cosmetics lubimy marzyć, stawiać sobie ambitne cele i myśleć o pięknopoczuciu, które stanowi dla nas główny wyznacznik dobrego nastroju. Chcemy pomagać kobietom każdego dnia pamiętać o tym, że mogą czuć się pięknie we własnej skórze zawsze, gdy mają na to ochotę. Bo piękna nie liczy się w latach, piękno jest w każdej z nas!

Awesome jak Entuzjastyczna.
Zdarza Ci się martwić i zbyt wiele energii tracić na zastanawianie się, co mogło pójść lepiej? Czasami warto odpuścić i popatrzeć na świat przez różowe okulary. Tego życzymy Ci w Awesome. Byś z entuzjazmem podchodziła do tego, co nieznane i nowe, bo piękno masz w sobie. Piękno masz wokół siebie. Czuj się pięknie, gdy masz na to ochotę i gdy tego potrzebujesz. Bo to Ty wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre. I piękne. Bądź sobą każdego dnia. Bądź Awesome!

__________
Awesome Cosmetics to pierwsza polska marka, która w składach swoich kosmetyków zawiera hypskin – bioaktywną substancję pozyskiwaną z alg morskich, która poprawia kondycję skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu. Na rynku zadebiutowała w lipcu 2023 roku, choć prace nad recepturami rozpoczęły się wraz z początkiem 2022 roku. Marka posiada własne zaplecze laboratoryjne, w którym tworzy autorskie receptury. Obecnie prowadzi sprzedaż między innymi poprzez własną stronę internetową www.awesomecosmetics.eu. W ofercie Awesome Cosmetics znajdują się kosmetyki z serii anti-aging oraz hydro feeling, a obecnie marka pracuje nad nowymi seriami, które wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Zobacz także