Home Inne trendy ,,Szybka akcja” w Rossmannie. Wybierz ,,Chcę to!” i zgarnij voucher

,,Szybka akcja” w Rossmannie. Wybierz ,,Chcę to!” i zgarnij voucher

by trendy

Łowcy okazji na start. Rusza ,,Szybka akcja” w Rossmannie. Od 6 marca, w każdą środę, fani promocji, będą mogli zdobyć vouchery na ulubione produkty w aplikacji Rossmann PL. Co tydzień od godz. 18, do zgarnięcia inny artykuł w promocyjnej cenie. Ilość voucherów limitowana. Zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy.

Odrobina frajdy w środku tygodnia? Nadchodzi ,,Szybka akcja” w Rossmannie. Sprawdź swój refleks i zgarnij voucher na ulubione produkty. ,,Szybka akcja” zdobyła serca klientów Rossmanna, dlatego powraca w niezmienionej formule. W każdą środę do zdobycia vouchery na bestsellery i absolutne perełki z oferty Rossmanna. Co tydzień rabat na inny produkt. Jak je zdobyć?

,,Szybka akcja” jest kierowana do członków Klubu Rossmann. Konieczne jest posiadanie na swoim smartfonie, zainstalowanej najnowszej wersji aplikacji Rossmann PL. Vouchery można wykorzystać jedynie przy kasach w drogeriach stacjonarnych. ,,Szybka akcje” nie obejmuje Rossmann GO. Użytkownicy aplikacji w każdą środę na stronie głównej zobaczą dedykowany „Szybkiej akcji” banner i przycisk ,,Chcę to!”. Po jego wybraniu niezbędna jest akceptacja regulaminu ,,Szybkiej akcji” oraz ponowne potwierdzenie chęci zdobycia vouchera. Spiesz się i daj się oczarować nieodpartemu urokowi rabatów.

#promocja Rossmann
https://www.rossmann.pl/

Zobacz także